banner851

banner614

Turizm Yatırımlarına Değindi

Turizm yatırımlarının ciddi yatırımlar olduğunu ifade eden TSO Meclis Başkanı Nusret Özsoy, Akçokoca'da bulunan Ceneviz Oteli'ni örnek göstererek durumun ne kadar ciddi olduğunun vurgusunu yaptı.

banner619
Gündem 11.02.2011, 15:14
184
Turizm Yatırımlarına Değindi

Dün başlayan EMİTT fuarında turizm yatırımları hakkında mikrofonlarımıza açıklamalarda bulunan Ticaret Sanayi Odası Meclis Başkanı Nusret Özsoy, turizm yatırımlarının ciddi yatırımlar olduğunu ve bunun için de zamana ihtiyaç olduğunu ifade etti. Özsoy yatırımlar için Akçakoca'da bulunan Ceneviz Oteli'ni örnek gösterdi ve otelin yıllardır yatırımcı bulunamadığı için atıl bir vaziyette durduğunu belirtti. Özsoy, “Turizm yatırımları ciddi yatırımlar. Akçakoca'da yapılan Ceneviz Oteli ciddi bir yatırım ama yıllardır müşteri bulamıyor. Bu da üzücü tabi. Ama bu tanıtımlar sayesinde Düzce'nin gelecekteki alt yapısı atılmış oluyor. Özellikle turizmde Düzce adını duyuracaktır." dedi.

EMİTT fuarını da değerlen Özsoy, fuarın çok profesyonel olduğunu ve ilginin de yoğun olduğunu ifade ederken TSO'nun da bu gibi organizasyonlara destek verdiğini ifade etti. Özsoy, “TSO'nun katkısını sağladığı yerde katkı sağladığını biliyoruz. Düzce Türkiye genelinde stratejik bölge. Ama bu sadece TSO ile sınırlı kalmamalı. Bütün sivil toplum kuruluşları buna destak vermeli. Fuar çok profesyolen bir fuar. Gerçekten büyük ilgi görüyor." dedi.

Haber; R. BAL


 

banner844
Yorumlar (0)