banner851

banner955

“TÜRKİYE’Yİ TALAN ETTİNİZ”

Ülkücü kişiliği ile bilenen Alaattin Çakıcı, FETÖ’cü hainlere had bildirmeye devam ediyor. Çakıcı, FETÖ’cü firari Cevheri Güven’in iftiracı yorumları hakkında sert açıklamalarda bulunarak, “Modern haşhaşiliğinin dünya temsilcisi, Amerikan iti, Fetullah Gülen'in köpeği! Türkiye'yi talan ettiniz” dedi.

Gündem 19.12.2021, 23:43
5594
“TÜRKİYE’Yİ TALAN ETTİNİZ”

Vatan haini FETÖ terör örgütü mensuplarına yönelik sert ifadeler ile gündeme gelen ve Ülkücü kimliği tanınan Alaattin Çakıcı’nın bu kez hedefinde FETÖ’cü Cevheri Güven vardı. Güven’in vatan haini olduğunun altını çizen Çakıcı, son dönemde Türkiye ekonomisinde oynanan oyunlara dikkat çekti.

Çakıcı, “AK Parti döneminde devletin bütün kurumlarına yerleşip, devleti soyan, 15 Temmuz'u ayarlayan, CIA uşağı olan, kendini mehdi ve dünya imamı kabul eden, modern haşhaşiliğinin dünya temsilcisi, Amerikan iti Fetullah Gülen'in köpeği! Türkiye'yi talan ettiniz. Türkiye'nin ekonomik kodlarıyla oynayıp, doları bu seviyeye çıkaran batı, okyanus ötesinin senin gibi anası babası belli olmayan, vatansız, onun bunun kucağına oturup hassas yerleriyle oynatan onur yoksunu yaptığın videolara bakıyorum. Ben 2004'ten 2020'ye kadar cezaevindeydim. Daha evvel de bahsettiğim gibi Ege Metal'in dışında bahsettiğin bir fabrikayla uzaktan yakından hiçbir ilişkimin olmadığını bu devletin tüm istihbarat birimleri ve polis bilmektedir. Evet daha önce de dediğim gibi Erol kardeşim ve dostumdur. Sen neyin peşindesin? Adamsan New York'ta veya Amerika'nın herhangi bir yerinde, Avrupa'nın herhangi bir yerinde canlı yayın yapabilecek bir yürek var mı sende pislik? Senin anana babana sövseler bile; yarabbi şükür diyecek, bir vatan hainisin! İzmir'de bir araziden bahsediyorsun. Hiçbir alakam yok. Senin benimle özel derdin ne? Senin bağlı olduğun hoca efendinin, hangi gizli servise bağlıysa, hepiniz birbirinizden farklı onun bunun çocuklarısınız. Nedir bu ülkeden istediğiniz. Bak ulan şerefsiz! Benim dışımda kimse sana cevap veremiyor. Hala ne müptezellik yaparsın” ifadelerine yer verdi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (12)
Davut Sam 12 ay önce
Ucuz kahramanlık destanı
Haklısın hacı abi 12 ay önce
AKP'nin hızlı özelleştirme politikaları sonucu şu an devlete ait ya da devletin ortak olduğu yalnız 71 kurum kaldı. 1995'te Türkiye'de kamu işletmelerinin sayısı 278'di.
saltuk bey 12 ay önce
ağa baban mhp de değil artık.akp nin yancısı..
elalem 12 ay önce
yahu elalemin mafya babası diye andığı kişinin, yerel bir haber sitesinde anasayfa da ne işi var?
zengin adam 12 ay önce
"Türkiyeyi talan ettiniz"bu sözlerin muhatabı kim şimdi:)
birsen şahin 12 ay önce
Allahım sen büyüksün!!kimler kimleri kolluyor memleketin haline bak.
vatandaş 12 ay önce
yahu kardeşim had bildiriyor ne demek o kadar devlet erkanı varken bunlara mı düştü ?
KÜRŞAT YILMAZ 12 ay önce
Bu haber mi? Haberse Öncü Haberin vereceği bir haber mi? Yerelde bu kadar sorun varken neden Düzce'nin siyasi, ekonomik ve hukuki haberlerine konsantre olmuyorsunuz?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız