banner851

banner614

TÜRKSEVEN: “ÖZLÜ’NÜN DESTEKÇİSİYİZ, ARKASINDAYIZ”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin değeri olan hayırsever iş insanı Hacı Hidayet Türkseven’i ziyaret etti. Başkan özlü, Hacı Hidayet Türkseven’in Düzce’nin ekonomisine katkıda bulunan değerli bir büyüğü olduğunu söyledi.

banner619
Gündem 21.09.2021, 17:15 21.09.2021, 17:54
1646

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, özellikle eğitime yaptığı katkılarla Düzce halkının gönlünde geniş bir yer edinen hayırsever iş insanı Hacı Hidayet Türkseven’e nezaket ziyaretinde bulundu.

“Hacı Hidayet Türkseven Düzce’deki birçok hayır işine öncülük eden değerli bir büyüğümüz”

Ziyaret ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna değerlendirmelerde bulunan Başkan Özlü,  Türkseven’in Düzce’deki birçok hayır işine öncülük ettiğini kaydederek, “Hacı Hidayet Türkseven Düzce’de birçok işe öncülük etmiş değerli büyüğümüzdür. Kendisini ziyaret etmemden ötürü son derece memnunum. Düzcemiz’e değer katmış, şehrimize değer katmış, şehrimizin ekonomisinin büyümesinde, gelişmesinde önemli görev almış insanlardan birisi. Kendisine Allah’tan sağlıklı daha nice ömürler diliyorum. Allah kendisinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

“Faruk Özlü’nün Düzce’de yapacağı işlerde Allah muvaffak etsin”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hacı Hidayet Türkseven ise, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ederek, “Belediye Başkanımızdan Allah Razı olsun. Buraya kadar zahmet etti. Ayrıca iltifatına teşekkür ederim. Allah Düzce’de yapacağı işlerde muvaffak etsin. Bize düşecek bir durum olursa, hizmet açısından elimizden geleni esirgemeyiz, maddi manevi her zaman koşarız. Allah yolunu açık etsin” açıklamalarında bulundu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
vatandaş 1 ay önce
haber değeri göremedim.
81 1 ay önce
Sayın bakan ile devrik cümleler gibi olmuş
Fatih 1 ay önce
Normal vatandaşıda keşke ziyaret etse zengini değil
Kıdemli 1 ay önce
Hacı Amca tabiki ziyaret edilmeli. Ancak Düzce nin güzelleşmesine, ekonomisine ve eğitimine büyük katkıları Hamit Şerifoğlu da unutulmamalı. Hamit Şerifoğlu da ziyaret edilip, gönlü alınmalıdır. Her iki büyüğümüzün de Düzce ye daha çok katkıları olacaktır.