banner851

banner955

TÜRKSEVEN ŞİRKETLER GRUBU GÜVENCESİ İLE HİZMETE AÇILDI

Cep telefonları, aksesuar, yedek parça ve teknik servis hizmetleri ile Düzce’nin iletişim devi olmaya aday Can İletişim, hizmete açıldı. Can İletişim 27 Kasım Pazar günü akşamına kadar, kırılmaz camlarda açılışa özel dev kampanyalarla müşterilerine hizmet sunacak.

Gündem 21.11.2022, 12:57 22.11.2022, 10:35
6591

Her marka cep telefonu, aksesuar, yedek parça ve teknik servis hizmetleri ile Düzce’nin iletişim devi olmaya aday olan Can İletişim, Camikebir Mahallesi Nurettin Zafer Sokak Büyük Camii karşısında, kırılmaz camlarda dev kampanya ile hizmet vermeye başladı.

27 Kasım Pazar günü akşamına kadar sürecek kampanyaya göre; kırılmaz cam 10, Seramik cam 20, Hayalet ekran ise 40 Türk Lirasına takılacak.

İletişim sektörüne hızlı bir giriş yapan Can İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Can Türkseven, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutacaklarını ifade ederek, “Her marka cep telefonları, aksesuar, yedek parça ve hızlı teknik servis hizmetlerimiz ile müşterilerimize en kaliteli ve garantili hizmeti sunacağız. Kırılmaz camlarda açılışa özel kampanya düzenledik. Tüm müşterilerimizi, Can iletişime bekliyoruz” diye konuştu. 

banner844
Yorumlar (5)
Önder 2 hafta önce
Rabbim hayırlı etsin bol bereketli kazançlar dilerim
Hayırlı uğurlu olsun Alla 2 hafta önce
Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın bol bereketli müşteriler diliyorum
Av. 2 hafta önce
Müşterisine saygılı ve güler yüzlü esnaf.
eray 2 hafta önce
hayırlı uğurlu olsun..kardeşim..bereketli kazançlar
Düzceli 2 hafta önce
Kampanyaya bakar mısınız?