banner851

banner614

TÜRSAB BAŞKANI GÜNER’DEN AÇIKLAMA

TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, bazı basın yayın organlarında İl Kültür Turizm Müdürü Resul Taştan’ın, eski görev yaptığı Isparta’ya tur acentelerine yönelik olarak gezi düzenlediği haberlerini yalanladı. Güner tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Bu organizasyon TÜRSAB tarafından organize edildi. Sayın İl Kültür Turizm Müdürümüz Resul Taştan’ın düzenlenen faaliyetle ilgisi bulunmamaktadır” denildi.

banner619
Gündem 24.02.2019, 15:48 25.02.2019, 16:15
1750

TÜRSAB Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki (Düzce, Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu) tur acenteleri temsilcileri olarak davet edilmeleri üzerine Isparta ve Burdur illerine, hem rotalarına eklemek hem de turlara katılmak isteyen vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak adına öncesinde gezip-görmek amacıyla bir seyahat düzenledi.Böylece acenteler tur hizmeti almak isteyen vatandaşlara çeşitli seyahat rotaları ile daha iyi hizmet sunacak ve önceden gördükleri için vatandaşı daha etkili bir şekilde bilgilendirebilecek.

Ancak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak adına gerçekleştirilen bu gezi, bazı basın yayın organlarında göreve geldiği haftalarda Kardüz’ün kayak merkezi olamayacağını söyleyen İl Kültür Turizm Müdürü Resul Taştan’ın eski görev yaptığı il olan Isparta’yı tanıtmak amacıyla tur acentelerini davet ettiği şeklinde lanse edildi.Bunun üzerine TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, yaptığı yazılı basın açıklaması ile çıkan haberleri yalanladı.

“Bu gezi ülkemizin turizm potansiyellerini üyelerimize tanıtmak amacıyla düzenlendi”
İl Kültür Turizm Müdürü Resul Taştan’ın gezide olmadığını ve çıkan haberlerden rahatsızlık duyduğunu kaydeden Güner, şunları kaydetti:

“TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu olarak düzenlemiş olduğumuz Isparta ve Burdur illerini kapsayan info gezimize Bolu, Düzce, Karabük, Zonguldak, Bartın ve Kastamonu illerinden üye acentelerimiz katılmışlardır. Gezimizin amacı üyelerimizin bu illerdeki turizm potansiyellerini tanıyarak tur programlarında bu illere yer vermeleri ve bu bölgelere turlar plânlamalarıdır. Yapılan bu organizasyon TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu tarafından organize edilmiş olup Isparta’da bulunan bir otelin sponsorluğunda gerçekleştirilmiştir. Ülkemizin Turizm potansiyellerini üyelerimize tanıtmak amacıyla düzenlenen info gezilerimiz önümüzdeki dönemde de farklı illere yapılacak ziyaretler ile devam edecektir. Sayın İl Kültür Turizm Müdürümüz Resul Taştan’ın düzenlenen faaliyetle ilgisi bulunmamaktadır.”

Haber: Ö.YILMAZ

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (10)
kafayı yedik 3 yıl önce
şaka gibi herkes her konuda bilgi sahibi, insanlar bilmediği konuda ahkam kesiyor.. herkesin her konuda fikri var... bu arkadaşlar turizmci yurtiçi ve yurtdışı turlar yapıyorlar... Düzceli tatil yapıyor ya hani bir kısım hemşerilerimiz bu arkadaşları tercih ediyor.. onlarda rota belirliyor...
Turizm ci vd. 3 yıl önce
GİDİLEN YER SADECE DAVRAZ DEĞİL MADEM TURİZMCİSİN İNFO TURU NEDİR ÖNCE ONU ÖĞREN BUNUN DIŞINDA TÜM BÖLGE ACENTALARI BAŞKA BİR SAHTE HABER KANALINDA YAPTIRDIĞINIZ YALAN HABERİ KINADI VE DÜZCEYİ ONLARA ÇOK İYİ TANITTINIZ .DOĞRU HABER ÖNCÜRTV
ELEŞTİRMEK KOLAY 3 yıl önce
BAŞKAN NE Mİ YAPTI
ÖNCELİKLE GİDİLEN HER YERDE DÜZCE TANITIM KİTAPÇIĞI HEDİYE ETTİ VE O BÖLGEDE TURİZM ADINA ÇALIŞAN TÜM YETKİLİLERİ VE GİRİŞİMCİLERİ DÜZCE MİZE DAVET ETTİ VE ZİYARET SÖZÜ ALDI
YETMEDİ İSE
HEPSİ DE HİKAYE 3 yıl önce
TÜRSAB HER İLİN KENDİ TANITIMINI YAPTIRSIN ÖNCE, NEDEN DÜZCE DEĞİL DE ISPARTA, PEKİ ISPARTALI TURİZMCİLER DE DÜZCEYİ GEZECEKLER Mİ. TÜRSAB BU KONUDA ÇALIŞIYOR MU.
Gezgin 3 yıl önce
Başkan ne güzel açıklamış..bunlar turizmci işin ehli insanlar her zaman işi bir ileri ye götürmek..ülkeyi gezdiriyorlar..
Çektikleri sıkıntılar işin cabası..biz düzcemizin yaylalarını boluya kaptırmışız yazan arkadaşlarda burda ankatıyor sı
Turizmci 3 yıl önce
Dışardan acenta getirmek önemli olan Düzce turizm hareketliliğini sağlamak Isparta’yı yanmak tanıtmak değil neden Isparta İstanbul Ankara bazlı acentaşae bu performansla gezilse daha iyi
yerli turist 3 yıl önce
başka temsilci istiyoruz
Akif 3 yıl önce
İlgisi olmayabilir ama alakalı olabilir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın