banner851

banner614

TWİTTER'DEN CEVAPLANDIRDI

Düzce Doğa Okulları Başkanı ve aynı zamanda Öncü Medya Grup Başkanı olan İş Adamı Önder Tonyalı, siyasi ve bürokratları dizayn etme çabalarına Sosyal Paylaşım Sitesi Twitter'dan "sert cevaplar" verdi.

banner619
Gündem 04.07.2016, 18:38 05.07.2016, 18:02
3280
TWİTTER'DEN CEVAPLANDIRDI

 Bugüne kadar medya grubunun sahibi olmasına rağmen  uzun zamandır suskunluğunu koruyan  Düzce Öncü Medya Grubu Başkanı, İş Adamı Önder Tonyalı hakkında bir grup medyayla birlikte hareket eden haftalık bir gazetede çıkan mesnetsiz  ve tamamen çamur atarak itibarsızlaştırmaya yönelik yazı ve yorumlar üzerine, Twitter üzerinden sert cevaplar verdi.

 "Son günlerde kimlerle beraber hareket ettiğini gayet iyi bilmekteyim. Talimatı kimden aldığını da bilmekteyim" diyerek başladığı yazısında İş adamı Tonyalı,"Dün paralelin tetikçiliğini yapan bu zat, şimdi AK Parti savunuculuğunu yaparak etrafa nifak tohumu saçmaktadır. Zaten nifak; hakiki mesleğidir. " diye devam etti.  İş adamı Önder Tonyalı yazısında "Ben haddini bilen birisiyim. Davet edilmediğim  hiç bir yere oturmam. Oturduğum yerden rahatsız olanlar da iyi bilirim" diyerek haftalık bir gazetenin arkasında olanlara da göndermede bulundu. İş adamı  Önder Tonyalı: " Bu şahıs iş adamı sıfatıyla protokol masasında oturmamdan rahatsız olmuş ve maşa olarak kullandığı  gazeteciyi devreye sokmuştur" diyerek yazısını sert sözlerle sürdürdü: Tonyalı, "Şahsıma da tüccar sıfatını yakıştırarak haddimi bilmezlikle beni sindirmeye kalkmıştır.Bu kiralık kalem, kendisinde gördüğü akıl almaz yetkiyle sayın bakanımızı sınıfta bırakmıştır" diyerek yazı üslubuna ve Bakan Özlü'yü dizayn etmeye kalkan kiralık kaleme  işaret etti. "Birileri  bu duruma çok bozulmuş olacak ki ,  hemen emrindeki  kiralık kaleme sarılmış, ve şahsım hakkında küçük düşürücü  yazılar yazdırtmıştır" diyen  Tonyalı, Ayrıca yine bahse konu haftalık gazetede yer alan protokol masasında oturma konusunda da :"Sayın Bakanımızın ve Sayın valimiz Ali Fidan'ın daveti üzerine protokol masasında katıldım" diyerek kamuoyunu bilgilendirdi. Haber:S.Kaşkır

Yorumlar (7)
kibar 5 yıl önce
önder abiyi 50 senedir tanırım en ufak bir yanlışını görmedim.düzceye her konuda yardım etmiştir.düzcespora başkanlık bile yapmıştır.irfan kardeş sen gazeteciyi iyi tanırsın.gazetesinde birilerini indiriyor.çıkarıyor.üstad bir gazetecidir haaaaaaa.
Nurettin DURDU 5 yıl önce
Fürstenstum liechtenstein dan devamli öncüyü takip ediyorum.kendisini tanimam, bir kere görmedim ama yaptiklarini biliyorum önder Tonyali beyin ve kendisiyle bir düzceli olarak gurur duyuyorum.Böyle birini desteklemeniz ,motive etmeniz gerekir, ona camur atan kisileri Yüce Rabbime havale ediyorum.
İrfan 5 yıl önce
Kim bu gazete ve gazeteci açık konuşsaydı ..
Ö. Tonyalı 5 yıl önce
Doğru söylüyorsunuz mesajımı okişiler almıştır umarım amacım onların sevyesine sevysine inmemekti itifatına teşekür ederim güveninizi sarmıyacağıma emin olabilirsiniz
A.Rıza ÖZÇELİK 5 yıl önce
Sayın Tonyalı bu memlekete yaptıklarınızı herkes çok iyi biliyor sizin ne kadar Düzce sevdalısı olduğunuz takdire şayan. Fakat twitter dan söylediğinizi burda yapamıyorsunuz!!! yine o şahsın ismini veremiyorsunuz, çirkinlikleri kişi ayırt etmeden yayınlayacağım diyorsunuz ama isim vermeden eleştiri yapıyorsunuz olmadı. İSİM VERİN BİZDE KİM OLDUĞUNU BİLELİM.
burk 5 yıl önce
sayın önder tonyalı on numara iş adamıdır laik dürüst kişilikli bir kişi dir
halit 5 yıl önce
önder amca haklı..