banner851

banner614

UÇAR’IN İSTİFASI İSTENDİ

banner619

AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar’ın Genel Merkez tarafından istifası istendi. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Uçar’ın yerine düşünülen 3 isimle Ankara’da mülakat gerçekleştirdi.

banner846
Gündem 03.11.2017, 12:35 04.11.2017, 14:34
5385
banner844

İki yıldır AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten Sebahat Uçar’ın istifası istendi. 47 yaşındaki Uçar’ın yerine düşünülen 3 isim arasından atama yapılacak. Kadın Kolları Başkanlığı görevinin yanı sıra bir dönem Düzce Belediyesi’nin şirketi İntaş’ta çalışan Uçar, iki yıldır sürdürdüğü görevine nokta koyacak.

Genel Merkez, Uçar’ın görevden ayrılmasıyla birlikte yerine gelecek olan isim için 3 aday üzerinde duruyor. AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanlığı için tercih edilecek ismin belirlenmesi amacıyla Ankara’da mülakat düzenlendi. Mülakata Düzce Belediyespor Kulüp Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu, Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Necla Yüce ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olan aynı zamanda AK Parti Dış İlişkiler Birim Başkanlığı görevini yürüten Güler Güneş katıldı. Uçar ile birlikte Ankara’ya giden adaylar AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ile görüştü. Başka illerin kadın kolları başkanlığına yapılacak atamalar açıklanırken Düzce için adaylar hakkındaki son karar açıklanmadı. Yeni başkanın ilerleyen günlerde belli olması bekleniyor.

Haber: Y. SEVER

Yorumlar (42)
esra 4 yıl önce
kesinlikle Güler hanım olmalı bu işi hakkıyla yapacağına inanıyorum .
akpli düzceli 4 yıl önce
vatandaşın vergileriyle bankamatik çalışan olarak gözüküp aldığı maaşların hesabı verilecek mi ?
anadolum4 4 yıl önce
helal olsun ya bır tanede olsa bankamatıkcının el cekıldıgını gormek mutlu ettı.sımdı dusunsun bakalım tum yetım ve kul haklarının odenmesını nasıl yapacak.kısmet dıger ak partılı gıbı gorunup sadece cıkarcı olanların basına......
Bunlardan biri 4 yıl önce
Okula gelmişti, bizim müdür bir yıkama yağlama cekiyordu ben utandım.İnsanları ne hale getirdiler.Zaman hiç vasfı, liyakati olmayıp siyasete sırt verenlerin zamanı..
nsm 4 yıl önce
ucar hanim da mi metal yorgunlugu göstermis? nasil anlamis merkez bunu? bu isin ölcme aletini mi icad etmisler? ucar hanimi secenlerin iradeleri ne olacak? kalkti mi yoksa millet iradesi deyimi tedavülden?
çalışan ! 4 yıl önce
Çalışan değil çalışıyormuş gibi maaş alan
Düzce için hayırlısı 4 yıl önce
Düzce için hayırlısı olsun Ama Hatun Erkek gibi kadın bu işin üstesinde gelir yönetimde 40 tane kadını idare eder hizmetini yapar.
SEBİYAT 4 yıl önce
SEBİYAT EVİNE DÖN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın