banner851

banner955

UKRAYNA’DAN MEMLEKETİNE GETİRİLDİ

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi ve aynı zamanda Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Birimi Koordinatörü olan Nursen Yanmaz, dil eğitimi için gittiği Ukrayna’dan film gibi bir operasyonla Akçakoca’ya getirildi.

Gündem 03.03.2022, 12:18 03.03.2022, 18:28
3723
UKRAYNA’DAN MEMLEKETİNE GETİRİLDİ

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz, Rusya’nın saldırılarına maruz kalan Ukrayna’daki dil eğitimini yarıda kesip yurda döndü.

6 aylık akademik dil eğitimi için bir süredir Ukrayna’da bulunan Nursen Yanmaz, Rusya-Ukrayna savaşının patlak vermesiyle bölgede mahsur kaldı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yakın ilişkilerini kullanarak eşi Nursen Yanmaz’ı uluslararası bir operasyonla kurtarıp Akçakoca’ya getirdi.

Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Birimi Koordinatörü olan Nursen Yanmaz’ın sağlık durumunun gayet iyi olduğu ve birkaç gün istirahat ettikten sonra belediyedeki görevine devam edeceği bilgisine ulaşıldı.

banner844
Yorumlar (8)
soran adam 7 ay önce
Bir belediye başkanı eşine neden belediye de çalıştırır?
Meraklı 7 ay önce
Ukrayna da ne dili öğrenilir ki?
Traveller 7 ay önce
Film gibi haber...
Fatih 7 ay önce
Amerikan sat komandoları ile Fransız lejyonelerleri katılmış operasyona . Helikopterle bulunduğu yerden tahliye edilmiş çatışma çıkmış 1 helikopter düşmüş . Rus özel timi ile sat komandoları çok ciddi çatışmışlar. Odessa Limandan sürat teknesi ile Akçakocaya ulaştırmışlar .
Osmaniyeli 7 ay önce
Ne haber
Düzceli 7 ay önce
Şu film gibi operasyonu yazsaydınızda öğrenseydik.Filmin detayını anlatmamışsınız.
Tatar ramazan 7 ay önce
Öncü haberi şişirme de üstüne yok.
27
parçalı az bulutlu