banner851

banner955

“ULAŞIM, ÇÖZÜM VE MEMNUNİYET ODAKLI BİR BİÇİMDE SAĞLANACAK”

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü başkanlığında yeni ulaşım sistemiyle ilgili koordinasyon ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Gündem 24.09.2020, 11:38 24.09.2020, 12:46
989
“ULAŞIM, ÇÖZÜM VE MEMNUNİYET ODAKLI BİR BİÇİMDE SAĞLANACAK”
banner1032

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü başkanlığında belediye binasında yapılan toplantıda, 4 Eylül itibariyle hizmet vermeye başlayan yeni ulaşım sistemi ele alındı. Toplantıda ulaşım alanında verilen hizmetler değerlendirilerek verimliliği arttırma ve vatandaşların taleplerinin karşılanması konusu masaya yatırıldı.

Başkan Özlü’nün konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Toplu ulaşım hizmetlerimizde verimliliği artırmak ve vatandaşlarımızın taleplerinin karşılanması konusunda toplantı yaptık. Düzce’de ulaşım; çözüm ve memnuniyet odaklı bir biçimde sağlanacak. Değerli çalışma arkadaşlarıma önerileri için teşekkür ediyorum,” ifadeleri yer aldı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (11)
Ulaşamayanlardanız. 2 yıl önce
Bolu Cd.Ticaretin önunden küçük bir yer ayrılmış kervan çıkışına.Bu yolu SGK önunden ver.Arkası okul.Bu kadar görmemezlikden gelmeyin.Mimar Sinan Cd.sinde ya durakları kaldır yada fazla minübüs koy.hepsini sıkıştırdın Bolu Cd.sine.Birde 2 parelel giriş var şehre.Bolu cd.sini çıkış ver Başkan...Hiç bir yere ulaşamayanlardan olduk
ali 2 yıl önce
toplantılara otobüs mağduriyeti yaşan vadandaş esnaf öğrenci lerde alınabilir
Düzceli 2 yıl önce
sokak sokak geziyor münübüsler çaktırmadan dolmuş yapıyor düzce belediyesi
Cash81 2 yıl önce
Ulasimi rezil ettiniz birilerini zengin edeceksiniz diye halk rezillik cekiyor secimde hesabini soracaz
BAŞKANIN şöförü idareci o 2 yıl önce
HAS DÜZCELİ
vatandaş 2 yıl önce
sözde adı ulaşım ama kimse ( ulaşamıyor )
kimden torpilli 2 yıl önce
ulaşım demek.nusrettin mh.323,sokağa geldinizmi.Sokak çıkmaz sokakoldu belediye yetkililerin haberi yok.araba firması sahibi ve akrabaları yola ev yaptılar .yandaki arsadan işleyen halk araba kiralama sahibinn o arsayıda kapatmasıyla mağdur olduk ve hala ne gelen var ne giden.ya o arsayı yada yolu açsın.kimin torpili bu araba firması sahibi kişi.
başkana. 2 yıl önce
Selvili sokağı kapattılar belediyenın haberi yok.hergün o kapatılan arsadan geçerken şimdi dolaşmalık oldu.o selvili sokağı kapattılar.Acilen açılması gerek.Belediye uyuma..Şehrinde sokak kapatılıyor haberin yok..
ULAŞIM 2 yıl önce
önceden 30 ila 45 dakika arası otobüs beklerken şimdi 60 ila 90 dakika arası bekliyoruz, kalabalık saatlerde küçük otobüsler dolu geliyor yolcu alamıyor, bir sonraki bekleniyor oda dolu ise .....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
kapalı