banner851

banner614

ULAŞIM GÜÇLÜKLE SAĞLANIYOR

Kar yağışı nedeniyle Düzce Akçakoca kara yolunda Tepeköy, Şifalı Su ve Kabalak Rampası mevkiinde ulaşım güçlükle sağlanıyor. Kar lastiği olmayan araçlar yolda kalırken kar kalınlığı yaklaşık 20 santimetreyi buldu.

banner619
Gündem 17.01.2021, 16:04 17.01.2021, 16:50
2956
ULAŞIM GÜÇLÜKLE SAĞLANIYOR

D-655 Akçakoca Düzce kara yolunun Kabalak Rampası mevkiindeki etkili olan yoğun kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiledi. Karayolları ekipleri yolun trafiğe kapanmaması için teyakkuz haline geçti.

Yoğun kar yağışı nedeniyle D-655 kara yolu Kabalak Rampası mevkiinin yanı sıra Tepeköy ve Şifalı Su istikametinde de ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Bazı ağır tonajlı araçlar rampayı çıkamayınca yolda kaldı. Araçlarında kar lastiği ya da zincir takılı olmayan otomobil sürücülerinin de yol kenarına park ederek, kara yolunun kardan temizlenmesini beklediği görüldü.

 

Öte yandan etkili kar yağış nedeniyle D-655 Akçakoca-Düzce istikametinde ağır tonajlı zincirsiz araçların geçişine izin verilmiyor. Trafik ekipleri sürücülere kar lastiği ve araçlarında zincir bulundurmaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Dün gece başlayan ve giderek şiddetini artıran kar yağışının yarın da devam edeceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (2)
Sanayici 9 ay önce
Çalışıyorlar ve karayollara ve düzce belediyesi yollar hiç temizlenmemiş
Ramazan Koç 9 ay önce
Kabalak rampası kesinlikle tünel istiyor.