banner614

ULAŞIM İSTANBUL’DA MASADA!

banner619

Düzce’nin ulaşım sorunu İstanbul’da masaya yatırıldı. İETT Genel Müdürlüğü Ulaşım Uzmanları tarafından Düzce'nin yol içi kapasitesi ve araç sayısına uygun olarak daha düzenli, daha hızlı ve daha ekonomik bir ulaşım sistemi oluşturmak amacıyla hazırlanan 3 ayrı proje Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'e sunuldu.

banner846
Gündem 06.08.2015, 13:24
3221
ULAŞIM İSTANBUL’DA MASADA!
banner844
2015 yılının Şubat ayında gerçekleşen toplantının ardından Düzce'nin hızla büyüyen ve gelişen şehir kimliğiyle doğru orantılı olarak artan ulaşım sorununu çözmek amacıyla hazırlanan Ulaşım Master Planı için ikinci defa masaya oturuldu.
İETT Genel Müdürlüğü'nde gerçekleşen toplantıya Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İETT Genel Müdürü Mümin Kahveci, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Caymaz, Belediye Meclis üyesi Ömer Arslan, Ulaştırma Müdürü Murat Gülmez ve Düzce'de bir hafta boyunca ulaşım alanında araştırmalar yapan ulaşım uzmanları katıldı.
Toplantıda Düzce'nin var olan ulaşım akslarını daha elverişli hale getirmek, Düzce'nin yol içi kapasitesi ve araç sayısına uygun olarak daha düzenli, daha hızlı ve daha ekonomik bir ulaşım sistemi oluşturmak amacıyla 3 ayrı proje seçeneği sunuldu.
İETT Genel Müdürlüğünden gelen heyetin gerçekleştirdikleri çalışmalar neticesinde ortaya çıkan projeler arasından Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in dikkatini çeken projede Düzce Merkez, Kalıcı Konutlar ve Konuralp'i içine alan üçgen bir aktarma ağı yer alıyor. Projede yer alan aktarma istasyonları sayesinde vatandaşlar tek bir biletle daha kısa sürede ulaşım imkanı elde edecek. Önümüzdeki günlerde Düzce'de gerçekleşecek toplantıyla projenin detayları netlik kazanacak.
Yorumlar (8)
dzcl 6 yıl önce
çamkoy memursen yolu ne oldu başkan çokmu zor 3 kmlık yolu yapmak.ıstanbuldan medet umuyorsun.eskı başkanı arıyoruz..
yorumsuz.. 6 yıl önce
makam aracını sat o parayla daha uygun fiyata bu milleti belediye olarak sen taşı daha çok kar elde edip o paraylada yolunu mu yaptırcan suyunu mu yaptırcan sen karar ver yaptır.
ALPEREN 6 yıl önce
Düzcenin sorununu Avrupalarda sonrada İstanbulda çözmeye çalışan bir mantıktan hiçbirşey beklenmez. Yerel yönetimin özelliği sorunlarının kendine has şekilde çözülmesidir. Keleş efendi böyle haberler yaptırarak çalışıyor görüntüsü vermeyi bırak
hüsnü 6 yıl önce
çok güzel bir proje olur mesela merkez kalıcı konut çakırlar üzerinden konuralp dönüş konuralp çakırlar kalıcı konut düzce merkez bence çok güzel olur başarılar sayın başkan ...
Zamı hemen yaptınız.. 6 yıl önce
Yakıtta indirim olunca neden bilet fiyatlarına yansımıyor?Milleti sömürmekten bıkmıyorsunuz demi? 5 km lik güzergahta otobüs bileti 2,5 tl olur mu? Yaa İstanbulda 1 saat yol gidiyorsun verdiğin 2,10 yaa..utanın utanın...
düzce81 6 yıl önce
İCRAAT göster İCRAAT selfici BAŞKAN...
A 8 LONG 6 yıl önce
şİMDİ MERAK ETTİM ACABA iSTANBUL''A HİÇ KULLANMADIĞI VE HATTA HİÇ SATIN ALMADIĞI VE KİRALAMADIĞI HAYALET ARABASI A8 İLE Mİ GİTTİ, YOKSA SÜREKLİ KULLANDIĞINI İDDA ETTİĞİ 2001 MODEL MERCEDES İLE Mİ ?
Aktepelerden 6 yıl önce
Allah ınız varsa konurap''in yollarını yapın.
15°
hafif yağmur