banner851

banner614

ULAŞIMA KORONA AYARI

banner619

Düzce Belediyesi koronavirüs nedeniyle toplu taşıma seferlerinde yeni bir düzenleme daha yaptı. Otobüsler için yeni sefer saatleri bugün belediye internet sitesinden duyuruldu.

banner846
Gündem 27.03.2020, 10:49
3757
ULAŞIMA KORONA AYARI
banner844

Düzce Belediyesi Türkiye’de de etkisini gösteren koronavirüs ile mücadele etmek için gerekli tüm tedbirleri almaya devam ediyor.

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı toplu taşımalarda alınacak tedbirler doğrultusunda bazı toplu taşıma araçları ve saatlerinde değişiklik yaptı.

Düzce Belediyesi yetkililerinin konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada; koronavirüsün yayılmasını engellemek için devletimizin aldığı tedbirler kapsamında değerlendirilmek üzere otobüs seferlerinde bir düzenleme yapılması zaruretinin hasıl olduğu ifade edildi. Bu çerçevede sefer sıklığının azaltılmasına yönelik yeni bir düzenleme daha yaparak, otobüsler için yeni sefer saatleri uygulamasına geçilecek. 27 Mart 2020 Cuma gününden itibaren yeni sefer saatlerine belediye internet sitesi http://www.duzce.bel.tr/ adresinden ulaşılabilecek.

Yorumlar (5)
halk 1 yıl önce
Ulaştırma müd.Sen ne mezunusun merak ettim.Kervana çıkış yaparken Okul önünü tercih etmenden belli .SGK nun önunden çıkış versene.Okul önü ne alaka..CİMERE bildirecem..
HALK 1 yıl önce
konutlardan gelen otobüsleri ya TİCARET LİSESİNİN YANINDAN YADA GÖSTERİŞLİ OTELİN YANINDAN ŞEHRE GİRİŞ YAPSINLAR.NEDİR BU BAZEN ORDAN BAZEN ORDAN GİRİYOR..EKSİK YAZMIŞSIN .İSTİKAMETİNİ BELEDİYECİ.
hakan 1 yıl önce
ulaştırma müdürü kimse değiştirilsin. iki günde bir düzenleme yapıldığı nerde görülmüş. işi bilmiyorsan ehline bırak.
YOLCU 1 yıl önce
Şehre giriş KERVAN ne bu.GÖSTERİŞLİ OTELin önundenmi TİCARET LİSESİNİN yanındanmı.Hepsini ya ordan yapın ya Ticaretin yanından..Eksik yayınlamayın..Kim yazdıysa çok açıklayıcı değil Karmakarışık olmuş...
kalıcı konutlarlı 1 yıl önce
Kervana çıkışı lütfen ama lütfen SGK önunden verin...tavaf etmeyelim.Zaten para yok...1 lt benzin gitmesin boşu boşuna..