banner851

banner614

“Ülke Batarsa Hep Birlikte Batariz”

banner619

TESK Genel Başkan vekili Mahmut Burhan Aksak DESOB'u ziyaret etti. Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Aksak “ülkemiz zor günler geçiriyor. Hep birlikte sahip çıkmalıyız. Ülke batarsa birlikte batarız” dedi.

banner846
Gündem 24.03.2010, 19:20
241
“Ülke Batarsa Hep Birlikte Batariz”
banner844

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkan vekili Düzce'ye geldi. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birilği'ni ziyaret eden Mehmet Burhan Aksak'ın ziyaretinden memnunluk duyduğunu belirten DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, “Burhan Başkanımın hizmet binamızın yapımına büyük katkıları oldu. Bize duydukları güven ve sağladıkları destekle bu günlere geldik” dedi. Genel Başkan vekili Burhan Aksak ise “Biz konfederasyon olarak Düzce'nin ve odalarımızın her zaman yanındayız. Ben depremlerde Düzce'ye geldim ve Düzce'nin ihtiyaçları arasında bize düşenleri tesbit ederek elimizden geldiğince yardımcı olduk. Birlik başkanımız hizmet binasının alımı ve dizaynı için bizden destek istedi ve Düzce'ye gelin görün dedi. Biz gelmedik gereğini yaptık. Desteğimizi verip hizmet binasının tamalanmasına yardımcı olduk” dedi.
Esnaf ve Sanatkarların çok zor bir dönemden geçitğini belirten Aksak “Dünyada yaşanan sıkıntı nedeniyle ülkeler iflas ediyor. Bizim esnafımızda zor günler geçiriyor. Gün boyu gece geç saatlere kadar eve ekmek götürmek için müşteri bekleyen esnaflarımız bunlar bir zincirin halkaları gibi birbirine bağlı olduğu için sıkıntıyı herkes çekiyor. Ayrıca işsizlik had safada buna mutlaka bir çözüm bulunmalı. Bizim 4 Milyon 500 Bin kayıtlı üyemiz var. Genel başkanımızın sayın Başbakan'la görüşmesi olacak ve tüm esnaflarımızın sorunluranı kendisine bizzat iletecek. Ayrıca çözüm önerilerimizide bildireceğiz. Burada kimse yanlış anlamasın biz ne odalarımıza ne birliğimize ve nede konfederasyonumuza siyaseti hiç sokmadık sokmayızda. Biz birbirimize sahip çıkmalıyız ülke batarsa hepimiz batarız hep birlikte ülkemize sahip çıkmamız gerekiyor” dedi.

Yorumlar (0)
18°
orta şiddetli yağmur