banner851

banner614

ÜLKEMİZDE BİR İLK OLACAK

banner619

Minik Eller Büyük Hayaller sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında açılan Gönüllü Finansçı proje yarışmasında QNB Finansbank tarafından oylamalarla seçilen ve finale kalan bu projeler içeresinde yer alan Düzce Doğa Okulu Projesi, kazanması halinde ülkemizde bir ilk olarak uygulama başlayacak.

banner846
Gündem 27.10.2019, 12:08
1468
ÜLKEMİZDE BİR İLK OLACAK
banner844

Her sene 10 öğretmen yetiştirilecek projede, öğretmenler  ilkokul 1. Ve 2. Sınıf öğrencilerini senede 10’ar gün eğitimlerini doğanın içerisinde oyunlarla ve deneylerle  tamamlayacaklar.
 İlk kaynak QNB Finansbank tarafından sağlanacak, okul binasına tadilat yapılacak, deney ve eğitim için gerekli malzemeler tedarik edilecek, Düzce ve Düzce Çarşı şube personelleri beraber gönüllü olarak bu çalışmalarda yer alacaklar.
 
Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi öğretim üyeleri hem müfredatın oluşturulmasında hem de ilkokul öğretmenlerine ekosistem ve deney uygulamaları hakkında, eğitim dönemi öncesi ders verecekler. Perihan Tulan İlköğretim Okulu oluşturulacak olan Orman Okulu’na gelen öğrencilere en yakın okul olarak ev sahipliği ile destek olacak, ayrıca öğretmenlerinden Hilal Çetin ve Kerime Ercan bu projenin başlangıcında ve sürdürülmesine öncülük yapacaklar.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü müfredat ve uygulama sonuçlarını değerlendirdikten uygun görüldüğü takdirde  ülke genelinde uygulanmasına başlanacaktır.  


Yorumlar (2)
çarşı 2 yıl önce
bu projeyi başlatan banka yetkililerine çok teşekkür ederiz.bir eğitim yuvasının yeniden hayata örnek bir şekilde geçmesi sevindirici.başta vali bey y millieğitim müdürü.fnasbank müdü rü banu hanım ve ekibine.
Düzce 2 yıl önce
Teşekkürler
açık