banner851

banner614

ÜLKÜCÜLER PEDAL ÇEVİRDİ

banner619

Düzce Ülkü Ocakları, bu kez bisiklet pedallarını 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı olması dolayısıyla çevirdi.

banner846
Gündem 19.05.2017, 16:03
1190
ÜLKÜCÜLER PEDAL ÇEVİRDİ
banner844

Düzce Ülkü Ocakları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda günün anlam ve önemine ilişkin bir etkinlik gerçekleştirdi. Gençleri spora davet eden Ülkü Ocakları Başkanı Olcay Klavuz’un talimatları doğrultusunda aylardır çeşitli sportif faaliyetler gerçekleştiren Ülkücüler, 19 Mayıs’ı unutmadı ve Düzce Şehitliği’nden başlayarak Beyköy yolu üzerinde pedal çevirdi.

Düzce Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Gülaçtı, Ülkü Ocakları Başkanı Olcay Kılavuz’un talimatı ile böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek şöyle konuştu:

“Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Olcay Klavuz, Türk gençlerini spora davet etmişti. Biz de bu davete uyarak aylardır sportif faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bugün de Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla şehitlikten başlayarak gençlerimizle birlikte toplandık ve spor yapalım istedik.”

Yorumlar (5)
Deli kurt 4 yıl önce
Cenk ozaman sen o gün bağıra bağıra düzceyi inletenlere çıkıp deseydin diyeceklerini klavyeden olmuyor bu işler...
Salim 4 yıl önce
Selim Cicu abi bunları böyle görmesin fırça atar kask yok reflektörlü yelek yok
Aziziye 4 yıl önce
Bugün çarşıyı inlettiler gurur duyuyoruz sizinle. Hayatında vatan için kılını kipirdatmayanlar buradan sallasın boşverin
Cenk 4 yıl önce
Abuk subuk işler Türkiye gençlik birliği amerikan askerinin başına çuval geçirmekten mahkemeye çıkıyor davası sürüyor ülkücülere Tayyip milliyetçiliği
bu 4 yıl önce
çil yavrusu gibi...