banner851

banner614

ULUSOY DÜZCE'Yİ ÖZETLEDİ..

banner619

Türkiye Seyahat Ajentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Düzce Valisi Ali Fidan'ı ziyaretinde yaptığI konuşmada Düzce'yi tek kelimeyle özetledi. ""Bizim sihirli kelimemiz tanıtımdır" diyen Ulusoy, ülkemizin Düzce gibi "oksijen çadırına " ihtiyacı olduğunu vurguladı..

banner846
Gündem 27.08.2015, 18:06
2543
ULUSOY DÜZCE'Yİ ÖZETLEDİ..
banner844

Türkiye Seyahat Ajentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy "Düzce Turizm Alanları İnfo Gezisi" kapsamında "TÜRSAB Yedigöller Bölge Yürütme Kurulu" üyeleriyle birlikte geldiği Düzce'de önemli tespitlerde bulundu.  Vali Ali Fidan, Ulusoy ve yönetim kurulu üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, "her köşesi ayrı bir güzellik kokan Düzce'de sizi görmekten mutluluk duyduk" diyerek başladığı sözlerinin ardından Düzce'nin özelliği ve güzelliği üzerinde durdu

            YALNIZLAŞAN DÜZCE..

TÜRSAB Başkanı Ulusoy, E-5'in hareketli olduğu dönemde Düzce'de kalıp ikramda bulunulmasının hiç unutulmadığını kaydederek, E-5'in özelliğini yitirmesiyle birlikte "Düzce yalnızlaşan bir şehir oldu" diyerek tanıtım eksikliği üzerinde durdu.

Yaşam alanı ve çevresiyle "Düzce bizim en önemli kentlerimizden biridir" diyen Ulusoy,  metropol şehirlerin ortasındaki Düzce'nin daha iyi tanıtılması ve daha iyi anlaşılması gerektiğini bu yüzden "yalnızlaşan şehir hüviyetinden kurtarılması gerektiğini " söyledi. 

            DÜZCE BİZE LAZIM

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, Düzce Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Yusuf Taşhan, Kültür ve Turizm İl Müdürü Özcan Budak'ın da hazır bulunduğu görüşme esnasında TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy :"Bizim sihirli kelimemiz tanıtımdır.Düzce bu açığı gidermelidir.Düzce bize lazım" dedi.

            DÜZCE OKSİJEN ÇADIRI

Düzce'nin içinde bulunduğu yeşil örtüsüyle büyük bir değer olduğunu kaydeden Ulusoy, ülkemizin güzelliklerini bir arada toplayan Düzce'nin tanıtım açığını gidermesi gerektiğini dile getirdi.Batı Karadeniz'de Hendek'le Düzce arasını "cennette yaşıyorsunuz" diyerek dile getiren Ulusoy,  Düzce'yi "oksijen çadırı"na benzeterek : " Bu oksijen çadırına ihtiyacımız var" dedi:

"Terör dünya meselesidir, kıtalararası meseledir. Siyaset bizim işimiz değil" diyen Ulusoy "Artık biz kriz doktoru olduk, bizim işimiz siyaset değil" diyerek ekoonmik ve tanıtımla ilgili konuların kendilerini ilgilendirdiğini siyasetin dışında olduklarını diel getirdi.

Düzce Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Yusuf Taşhan'da valilikte  makamda  yaptığı kısa değerlendirmede Ulusoy'u Düzce'de görmekten duydukları mutluluğu dile getirerdi.

HABER;E.TAYHAN

Yorumlar (12)
ali 6 yıl önce
kışın akşam sokaga balkona çıkaöıyoruz siz neyden bahsediyorsunuz
Konuralp Şantiye sokak 6 yıl önce
Başkan önce gelsin Konuralp Şantiye sokağın halini görsün. Tozun pisliğin içinde gezsin ondan sonra çıkıp oksijenden bahsetsin. 3 senedir tozdan pislikten geçilmiyor.
Konuralpli 6 yıl önce
Düzce toz yuvası. Konuralp şantiye sokağa gelin görün oksijen mi toz pislik mi? Yol medeniyettir. Ama Konuralp şantiye sokakta bundan eser yok. Neyin reklamını yapıyorsunuz.
En kirli sehirler arasind 6 yıl önce
Yakın zamanda yayınlanan bir istatistikte havası en kirli iller arasındaydık.İşiniz gucunüz yalan dolan goz boyama cila.Boş isler atraksiyonlar.Duzcede sizin gibi idareciler oldukça arpa boyu yol alinmaz.Ye kurkum ye.
x 6 yıl önce
halkı aptal yerine koyuyorlar .düzcede hava kırliliğinden nefes alınamıyor. başkan düzce de durmadıgı için bilmiyor.!!!!!!!!!!!!!
düzce81 6 yıl önce
Kendinizi rezil etmekten başka bir şey yapmıyorsunuz
melek 6 yıl önce
Bende basliga bakib sevindimki duzcenin havasini temizlemek icin bir seylermi yapiyorlar
düzceli 6 yıl önce
Oksijen çadırı mı DÜZCE Mİ biz başka yerde yaşıyoruz herhalde beyefendiyi kışın da davet edelim lütfen çadır görsün
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu