banner851

banner614

ÜNİVERSİTE BÖLGESİNDE SIKI DENETİM

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından, Konuralp Beçi Kavşağı’nda faaliyet gösteren cafe ve dinlenme alanlarında denetim yapıldı.

banner846
Gündem 11.10.2019, 09:54 12.10.2019, 13:42
1717
banner844

Vatandaşların başta gıda olmak üzere birçok alanda sağlıklı ve güvenli hizmet alması amacıyla birçok iş yerinde denetimler gerçekleştiren Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çalışmaları kapsamında cafe ve dinlenme alanlarında denetim yaptı.


Denetimlerde, başta hijyen kuralları, genel temizlik ve ürünlerin son kullanma tarihinin kontrol edildiği denetimlerde, iş yerini açmak ve çalıştırabilmek için temin edilmesi gereken resmi belgeler, personel kıyafeti, sağlık karneleri, ambalajlı ürünlerin son kullanma tarihleri ile açıkta satılan ürünler ile unlu mamuller incelendi.


Sağlığı olumsuz etkileyecek gıda maddeleri ile diğer maddelerin ayrı reyonlarda satışının yapılıp yapılmadığı, tezgah ve raf yüksekliği gibi incelemelerin de yapıldığı denetimlerde, hijyen ve diğer alanlardaki şartlar ile ilgili işletmecilere çeşitli uyarı ve tavsiyelerde bulunuldu.
HABER:C.ÜSTÜNER
 
 

Yorumlar (2)
Ömer SİVRİKAYA 2 yıl önce
Çalışanların çoğu öğrenci. Sigortasız ve düşük ücretle çalıştırılıyorlar. SGK yetkilileri de denetim yapmalı.
Aa 2 yıl önce
Sayın Emniyet Trafik.
O yol, hastane acil yolu. Akşamları düzensiz parklanmalardan ötürü geçemiyoruz. Hatta kavgalar çıkıyor. Acil önlem alınmasını halk adına rica ederiz.