banner851

banner955

ÜNİVERSİTE SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK

Düzce Üniversitesi, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde çalıştırılmak üzere İŞKUR aracılığıyla "Sürekli İşçi" alımı yapılacağını bildirdi. Bu kapsamda İŞKUR tarafından üniversiteye gönderilen başvuru listelerinde yer alan adaylardan, işe alınmaya hak kazanacakların belirlenmesi amacıyla, 3 Haziran 2020 Çarşamba günü Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda kura çekimi yapılacağı kaydedildi.

Gündem 30.05.2020, 12:00 30.05.2020, 11:24
5661
ÜNİVERSİTE SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK
banner1032

Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde çalıştırılmak üzere; “4857 sayılı İş Kanunu” ve "Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında İŞKUR aracılığıyla "Sürekli İşçi" alımı yapılacak.

Konuya ilişkin Düzce Üniversitesi’nden yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik'in Geçici 6. Maddesi gereğince, sürekli işçi kadrolarına alınacak asıl ve yedek adayların, noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenmesi gerekmektedir.

Bu kapsamda İŞKUR tarafından üniversitemize gönderilen başvuru listelerinde yer alan adaylardan, işe alınmaya hak kazanacak asıl ve yedek adayların belirlenmesi amacıyla, 03 Haziran 2020 Çarşamba günü, saat 10:00'da, Üniversitemiz Cumhuriyet Konferans Salonu’nda kura çekimi yapılacaktır.

Çin Halk Cumhuriyeti’nden birçok ülkeye yayılan ve Ülkemizde de tespit edilen COVID-19 Virüsü nedeniyle, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından 6 Mart 2020 tarihinde yayınlanan "Koronavirüs (Covid-19) Hakkında Yükseköğretim Kurumlarında Alınacak Tedbirlere İlişkin Öneriler" gereğince, halk sağlığını korumak açısından bahsi geçen kura çekimi, başvuru yapanların katılımına kapalı olacaktır.

Sürekli İşçi Alım Kurası, belirtilen gün ve saatte Noter tarafından; Üniversitemizce görevlendirilen personel, basın mensupları ile Üniversitemizde faaliyet gösteren sendikaların temsilci göndermeleri halinde, sendika temsilcilerinin gözlemci olarak katılımıyla gerçekleştirilecektir. Kura çekim süreci, “duzceuniversite” kullanıcı adıyla üniversitemize ait youtube, twitter ve facebook sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır.”

banner844
Yorumlar (3)
Sedat 2 yıl önce
Ne zaman ilan verilmiş kimi kuaya alıcaklarmış adam gibi haber yapsanıza işkur ne zaman vermiş böle bir ilan nerde yayınlanmışbdalgamı geçitonuz milletle ya
Düzceli 2 yıl önce
İnternette boş gezeceğine biraz faydalı şeylerle ilgilenirsen bu ilanın yaklaşık 3 hafta önce yayınlandığını görürdün.. Boş konuşmayın armut piş ağzıma düş yok öyle.. İhtiyacı olan iş kovalar !!
hatice 2 yıl önce
gene torpilli olanlar işe girer
13
kapalı