banner851

banner955

ÜNİVERSİTE YEMEKHANESİNE KONUK OLDU

Düzce Valisi Cevdet Atay, üniversite öğrencileriyle iftar yemeğinde buluştu. Düzce Üniversitesi öğrenci yemekhanesinde üniversitelilerle bir araya gelen Vali Atay, iftar sonrası gençlerle bol bol sohbet etti.

Gündem 19.04.2022, 14:15 19.04.2022, 13:21
806
ÜNİVERSİTE YEMEKHANESİNE KONUK OLDU

Ramazan boyunca gönül sofralarına konuk olan Düzce Valisi Cevdet Atay, bu kez iftar yemeğinde üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi öğrenci yemekhanesi Karavana’da gerçekleştirilen iftar yemeğinde, Vali Cevdet Atay’a, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş ve üniversite daire başkanları eşlik etti.

İftardan sonra kısa bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilerle bir arada bulunmaktan, onlarla birlikte Ramazan ayının manevi havasını yaşamaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Bu anlamlı günde kendileriyle birlikte iftar açan Vali Cevdet Atay’a teşekkür eden Prof. Dr. Çakar, Ramazan Ayı’nın öğrenciler ve tüm dünya için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

İftar sonrası öğrencilerin bulunduğu masaları gezip, onlarla sohbet eden Vali Cevdet Atay ve Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, sınav haftası nedeniyle kendilerine başarı dileklerinde bulundu.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız