banner851

banner614

ÜNİVERSİTEDEN ANLAMLI KUTLAMA

banner619

Düzce Üniversitesi Anaokulu; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında “Oynaya Oynaya Gelin Çocuklar” başlıklı anlamlı bir sosyal sorumluluk faaliyeti hayata geçirerek, ihtiyacı bulunan okullara yönelik yardım dağıtımı gerçekleştirdi.

banner846
Gündem 23.04.2021, 09:45
239
ÜNİVERSİTEDEN ANLAMLI KUTLAMA
banner844

Düzce Üniversitesi Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında “Oynaya Oynaya Gelin Çocuklar” başlıklı anlamlı bir sosyal sorumluluk projesiyle diğer anaokullarına yardım elini uzattı.

Sosyal yardım kampanyasının sorumluluğunu Serpil Kaynar Ağdak’ın üstlendiği projede; Düzce Üniversitesi Anaokulu bünyesinde gönüllü öğretmenler, öğrenciler ve velilerin topladığı oyuncak, hikaye kitabı ve kırtasiye malzemeleri hediye paketleri şekline getirilerek, Gaziantep Tatlıcak Ortaokulu Anasınıfı, Düzce Merkez Nasırlı İlkokulu Anasınıfı ve Düzce Merkez Esentepe İlkokulu Anasınıfı okul öncesi 3-6 yaş çağında bulunan çocuklara dağıtımı gerçekleştirildi.

Düzce’de 2021 yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının içinde bulunduğumuz salgın hastalık şartlarında, her zamankinden daha anlamlı olması amacıyla başlatılan proje ile birlik ve beraberlik ruhunun perçinlenmesi hedeflendi.

Konu ile ilgili üniversiteden yapılan açıklamada, “Suyun getirdiği yeşilin tüm renklerini yansıtan şirin kent Düzce’de, özellikle içerisinde bulunduğumuz Covid-19 salgını sürecinde çocukları okullara bağlayacak ve onlara okul sevgisi aşılamak amacıyla bu anlamlı sosyal sorumluluk projesi hayat buldu. Ayrıca Değerler Eğitimi kapsamında sevgi, kardeşlik ve yardımseverlik duygularını içeren bu proje ile tüm öğrenciler başta olmak üzere toplumsal duyarlılığın artması da hedeflendi” denildi.

Yorumlar (4)
XXL 4 ay önce
Hah tama bu üniversite çok yakın zamanda 0-6 yaş grubuna kuran kursu açar bu kesin mevcut caminin pardon ticaret hanenenin devamınada başlandıya devamı gelir tebrik ediyorum
Saçmalama 4 ay önce
Yazıklar olsun, hem sizin gibilerden hem sizin tam zıttınız zihniyetlerden tiksiniyoruz millet olarak.
EfteniBey 4 ay önce
Çok güzel düşünülmüş emeği geçen herkesi tebrik ederim.
Teşekkürler... 4 ay önce
Tebrikler anlamli bir calisma olmus...