banner851

banner614

ÜNİVERSİTELİLERE DÜZCE TANITILIYOR

Akademik Koordinasyon Topluluğu (ÜniAK), Düzce Üniversitesi'nin yeni öğrencilerine şehri tanıtmaya devam ediyor. Güzeldere Şelalesi'nden sonra bu kez üniversitelilere, Akçakoca gezdirildi.

banner619
Gündem 23.10.2016, 15:33 24.10.2016, 09:28
1140
ÜNİVERSİTELİLERE DÜZCE TANITILIYOR

Akademik Koordinasyon Topluluğu (ÜniAK) düzenledikleri etkinliklerle bir yandan üniversiteye gelen öğrencilere Düzce’yi tanıtıyor bir yandan da turizme katkı sağlıyor. Geçtiğimiz günlerdeki Güzeldere'ye gezi düzenleyen topluluk, son olarak Akçakoca’ya çıkarma yaptı. Akademik Koordinasyon Topluluğu tarafından düzenlenen Akçakoca gezisine yaklaşık 1100 öğrencinin katıldığı bildirildi. Düzce Üniversitesi, Meslek Yüksek Okulları ve AK Parti gençlik kollarının katıldığı Akçakoca gezisi Fakıllı Mağarası ile başladı. Gençler, sırasıyla kordon boyu gezisi, Cumayanı Mesire alanı, Ceneviz Kalesi ve tarihi Hemşin Camini ziyaret ederek geziyi sonlandırdı.

1 ayda 4 etkinlik düzenledik”

AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, gezi sonrası yaptığı açıklamada, “Akçakoca gezimiz çok güzel oldu ve geçtiğimiz hafta yaptığımız Güzeldere Şelalesi gezisi gibi çok sayıda genç bir araya geldi. Buraya yaklaşık 1100 öğrenci katıldı. Bizim amacımız, geleceğimiz olan gençlerimize sahip çıkmak, onları derslere kanalize olmaları için kafalarının rahat olmasını sağlamak ve en nihayetinde bunu yaparken de ilimize, ilçelerimize katkı sağlamaktır. 1 ayda 4 etkinlik düzenledik. Bundan sonra da etkinliklerimiz devam edecek. Bize destek olan tüm belediye başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza, kooperatiflerimize teşekkür ederiz.” ifadelerinde bulundu.

banner844
Yorumlar (1)
AA 5 yıl önce
Herşey iyiydi fakat kutu gibi Beçi araçlarıyla ulaşım rezaletti.Hele ki bu Beçi otobüsleri üniversitede indirip merkeze gitmek için tekrar kendi araçlarına akbil bastırması kadar paraya doymayan bir kooperatifin yaptığı tam bir çakallıktı..