banner851

banner614

ÜNİVERSİTENİN O ALANDAKİ VİZYONUNU AÇIKLADI

banner619

Alem FM’de önemli bir dinleyici kitlesi olan “Serdar Trafikte” programına canlı yayın konuğu olan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’nin ihtisaslaşma programı kapsamındaki asıl vizyonunu “bölgenin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sunmak” olarak açıkladı.

banner846
Gündem 25.09.2019, 10:59
512
ÜNİVERSİTENİN O ALANDAKİ VİZYONUNU AÇIKLADI
banner844
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, ünlü Radyocu Serdar Gökalp’ın Alem FM’de hazırlayıp sunduğu “Serdar Trafikte” programına konuk oldu.
Canlı olarak yayınlanan programda Serdar Gökalp’ın sorularını yanıtlayan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’nin yaptığı bilimsel ve akademik çalışmalar hakkında bilgiler paylaştı. Düzce Üniversitesi’nin Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması programı kapsamında yaptığı çalışmalar hakkında da bilgiler veren Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Üniversitenin gerçekleştirdiği sanayi iş birlikteliklerini Alem FM dinleyicileri ile paylaştı.
Düzce Üniversitesi’nin Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması programı kapsamında asıl vizyonunun bölgenin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sunmak olduğunu vurgulayan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, canlı yayında program anonsu da gerçekleştirerek keyifli bir sohbete imza attı.

 
Yorumlar (1)
düzceli 2 yıl önce
SAYIN REKTÖR HANIM ,İŞ VAR AMA İNSANLAR İŞ BEĞENMİYOR DEMİŞTİNİZ,SİZCE İŞSİZLİĞİN NEDENİ HER KÖŞE BAŞINA ÜNİVERSİTE AÇTIKTAN SONRA BİZ HER İLE ÜNİVERSİTE AÇTIK DEYİP HAVA ATTIKTAN SONRA ,İKTİDARIN BİZİM İŞİMİZ İNSANLARA İŞ BULMAK DEĞİLDİR DEYİP ,İNSANLARIN İŞSİZ KALMASININ DENEDİ BU OLAMAZMI??