banner851

banner614

ÜNİVERSİTEYİ VE DÜZCE’Yİ ANLATACAK

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Show TV’de hafta içi her sabah izleyicisiyle buluşan Ebru Akel’le Kadın İsterse isimli programa konuk olacak. Yarın (1 Nisan) sabah saat 08:30’da başlayacak programda, Rektör Çakar, hem üniversiteyi hem de Düzce’yi yakından tanıtacak.

banner619
Gündem 31.03.2021, 11:13 01.04.2021, 19:31
2006

Kurulduğu 2006 yılından bu güne gerek eğitim-öğretim, gerek bilimsel araştırma, gerekse bölgesel kalkınma gibi birçok alanda sayısız başarılar elde eden Düzce Üniversitesi’nin bu büyük atılımı ulusal basında geniş yer bulmaya devam ediyor.

Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar yarın sabah konuk olacağı Show TV’de ekranlara gelen Ebru Akel’le Kadın İsterse programında Düzce Üniversitesi’nin kuruluşundan bugüne yaşadığı büyük gelişim hakkında bilgiler verecek.

Kısa süre önce kurulmasına rağmen büyük başarılara imza atan Düzce Üniversitesi ile bölgeye hitap eden Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin çalışma ve hedeflerinden bahsedecek olan Rektör Çakar, ayrıca sağlık ve çevre alanlarında Düzce’nin sürdürülebilir kalkınmasına, ekonomik ve sosyal gelişmesine sağlanan katkıları anlatacak.

Yarın sabah saat 08:30’da başlayacak programda bunların yanı sıra kadınların sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkarmak amacıyla hayata geçirilen "Güçlü Kadınlar Projesi”nin bir parçası olan Rektör Çakar, Türkiye'de alanlarında başarılı 8 kadını anlatan ve ikincisi yayınlanacak olan "Güçlü Kadınlar" adlı kitap hakkında da bilgiler verecek.

HABER: C. Üstüner

banner844
Yorumlar (1)
DDDDDD 6 ay önce
YORUMSUZ..