banner851

banner955

ÜNSAL’IN HAKLI ELEŞTİRİLERİNİ HAZMEDEMEDİ

Düzce’nin gündemine yön veren Öncü TV’nin ‘Yorumlu-yorum’ programında hakkında yapılan eleştirileri hazmedemeyen belediye basın çalışanı Elife Özerçetin, Düzce Belediye Meclisi Temmuz Ayı ilk birleşimini takip eden Öncü Haber ekibinin cep telefonlarını elinden almaya kalktı. Meclis toplantısının başladığı dakikalarda Ünsal’ın değerlendirmelerini dinleyen ve yanındakilerle kritik yapan Özerçetin, karşısında görüntü alan Öncü Haber ekibini görünce, öfkeden adeta deliye döndü ve cihazlarına saldırmaya teşebbüs etti.

Gündem 05.07.2022, 13:36 05.07.2022, 18:06
6796
banner986

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın ‘Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer ve belediye basın çalışanı Elife Özerçetin ’in Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ’ye ve dolaylı olarak Düzce’ye nasıl zarar verdiklerini enine boyuna anlattığı ‘Yorumlu-yorum’ programı Düzce Belediye Meclisi Toplantısı’nda ses getirdi.

ÖZLÜ’NÜN İŞİNİ ZORLAŞTIRIYORLAR

Özellikle sel afeti yüzünden gece-gündüz çalışanları ile birlikte sahada olan Başkan Özlü ’nün işini kolaylaştırmak yerine halk nezdinde zora düşüren bu iki ismi dobra dobra eleştiren Ünsal’ın programı başladığı anlarda meclis üyelerinin büyük bölümü cep telefonlarından programına kulak kesildi.

HAKKINDA YAPILAN YORUMLARI HAZMEDEMEDİ

Toplantıda yer alan belediye çalışanı Elife Özerçetin ‘in kendisi hakkında yapılan yorumları dinlerken yanındakilerle hararetli tartışmaları toplantıyı takip eden Öncü Haber ekibinin objektiflerine yansıdı.

ÖNCÜ HABER EKİBİYLE KÖŞE KAPMACA OYNADI

Bu esnada görüntülendiğini fark eden Özerçetin, bir hışımla oturduğu koltuktan kalkarak, Öncü Haber Muhabiri Savaş Arı ve kameraman Ahmet Çelik sözlü münakaşaya girdi. Hızını alamayan belediye çalışanı Elife Özerçetin, Öncü Haber ekibinin cep telefonlarını elinden almaya kalktı. Bu duruma müsaade etmeyerek, basın çalışanı Özerçetin’e tepki gösteren ve ‘Haddinizi bilin’ diyen haber ekibimizin uyarılarına rağmen çirkin hareketine devam eden Özerçetin, meclis salonunda personelimizle adeta köşe kapmaca oynadı.

ÜNSAL BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAK

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın kendisine ulaşan bilgi ve edindiği izlenimler doğrultusunda hakkında yaptığı yorumları hazmedemeyen belediye basın çalışanı Elife Özerçetin ‘in Öncü Haber ekibine takındığı tavır, mecliste de hoş karşılanmadı.

Belediyedeki pozisyonunu kendi menfaati doğrultusunda şekillendirmeye kalktığı konuşulan Özerçetin, son dönemde birçok çevreden aldığı eleştiriler karşısında soğuk terler döktüğü bilinirken, son olarak Öncü TV’nin ‘Yorumlu-yorum’ programında hakkında söylenenler adeta köşeye sıkışmasına neden oldu.

Hem Özerçetin hem de Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer’in Düzce için çalışıp didinen Başkan Özlü ‘ye destek verecekleri yerde köstek olmasını tüm çıplaklığıyla ortaya koyan Ünsal, 6 Temmuz Çarşamba akşamı saat 18.00’da yayınlanacak ‘Yorumlu-yorum’ programında bu yakışıksız tavrı en sert üslupla ele alacak.

banner844
Yorumlar (10)
ümit 1 ay önce
her gelen kendi adamını istediği yere getirirse belediyelerde böyle uslup bilmeyen adap bilmeyen kişiler öne çıkar. düzcede insan yok demek ki hendek ten transfer yapmışız!!!
Düzce'li.. 1 ay önce
Sipariş üzere yazı yazan, sipariş üzere kişilere saldıranları bu halk not ediyor..
ahmet 1 ay önce
her haberinizde belediye başkanını ayrı tutmaya çalışmanız çok itici. o zaman başkan belediyenin hiç bir birimine hakim değil ve sürekli yanıltılan biri mi. yani onu temize çıkaralım derken başkanı ne konuma düşürüyorsunuz. Sizin mantığınıza göre imamoğlu ve Mansur Yavaş da hiç birşeyden sorumlu olmaz. e ozaman başkanlar neye göre seçilecek.
iletişim tanıtım ne bilsin regülatör su ne zaman verilir kendisine ne bilgi verilmişse onu yazar. bütün suçu onlara yıkıyorsunuz
Çilimli Esn 1 ay önce
Elife hanımı tanıyanlar ne kadar hakkaniyetli ve ölçülü bir insan olduğunu bilir. Sizin yaptığınız habercilik değil dedikoduculuk! Madem iddia ediyorsunuz, 1 kuruş menfaat temin ettiğini ispatlamazsanız namertsiniz.
Tarafsız Birey 1 ay önce
Kadını tanımam etmem ama Ünsal'ın haklı olduğunu kim söylüyor ki, Kadını dinleyen oldu mu? Bu nasıl haber anlayışıdır...
Gurhan 1 ay önce
Helal olsun guclu basin adaletli tarafsiz dobra basin emeginize saglik unutmayin ki adalet birgun herkes icin gerekli olacak bu ulke kimsenin degil ama hepimizin Yasasin Turkiye Cumhuriyeti
Erkan 1 ay önce
Sadullah Ünsal ve öncü haber olmasa böylesine tarafsız haberleri öğrenmemiz çok zor.Elif hanım eleştirilere açık değilseniz böylesi kutsal göreve talip olmayınız.Sizin bu hareketimiz AK Parti'ye büyük zarar vermiştir.
aitor 1 ay önce
Tarafsız mı diyorsunuz? Güldürmeyin insanları. Bir taraftan parlatma diğer taraftan batırma yorumları.
METE 1 ay önce
gelene gidene sallıyosunuz.hakimmisiniz savsımısınız.Bu gücü nerden alıyosunuz.Yerel de hiçbir basın sizin gibi yanlı haber yapmıyor.
VATANDAS 1 ay önce
hiç de taraflı değilerz objektif olarak ortada gördüklerini iletiyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
31
açık