banner851

banner614

UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ

banner619

Yapı Yol-Sen Düzce temsilcisi Alev Şahin, yaptığı yazılı açıklamada 17 Ağustos’ta yitirdiğimiz canlarımızı ve sorumlularını UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!”ifadelerini kullandı.

banner846
Gündem 17.08.2015, 17:40
1133
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ
banner844
KESK'e bağlı Yapı Yol-Sen Düzce temsilcisi Alev Şahin, 17 Ağustos depreminde hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diledi. Şahin; yaptığı yazılı açıklamada; depremde Yapım hatalarından çöken binaların müteahhitlerine açılan yaklaşık 2 bin 100 davadam   bin 800'ünün hukuki boşluklardan dolayı cezasız sonuçlandığını hatırlattı.
“18 bin ölüm ancak 18 yıl yatan bile yok.”diyen Şahin,  “Ölülerimizle, acılarımızla dalga geçenlerin kar üzerine kurulu bu düzeni değişmedikçe biz emekçilerin, yoksul halkımızın rant için daha çok öleceğini söylemek abartılı olmayacaktır. Acil toplanma alanlarına avm, rezidans inşa edenleri, deprem vergilerinden duble yol yapanları, kentsel dönüşümle kendilerine ve yandaşlarına rant sağlayanları, millete küfür eden müteahhitleri ihya edenleri, doğamızı ve hayatlarımızı parsel parsel eyleyenleri, 17 Ağustos’ta yitirdiğimiz canlarımızı ve sorumlularını UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!”ifadelerini kullandı.
Yorumlar (1)
vatandas 6 yıl önce
ablacigim yerden göge kadar haklisin
25°
parçalı bulutlu