banner851

banner614

UYARI BELEDİYEDEN GELDİ

banner619

Dolandırıcılar bu kez Düzce Belediyesi’ni gözüne kestirdi. Başkanlık makamı da dahil kurumda görevli kişilerin adı kullanılarak dolandırıcılık yapıldığını duyuran Düzce Belediyesi, vatandaşları itibar etmesi konusunda uyardı.

banner846
Gündem 09.11.2017, 12:40 09.11.2017, 15:43
4343
banner844

Son zamanlarda artan dolandırıcılık olaylarını önlemek adına sık sık yapılan açıklama ve uyarılara karşılık, dolandırıcıların ağına düşen vatandaşlar mağdur olmaya devam ediyor.

Çeşitli bahanelerle aradıkları kişilerden para koparmayı iş edinen sahtekarlar, bu kez Düzce Belediyesi’nin adını kullanmaya başladı.

Belediyeden yapılan açıklamada, Düzce Belediye Başkanlığı, başkan yardımcılığı ve Özel Kalem Müdürlüğü başta olmak üzere bazı isimler kullanılarak telefon ve çeşitli yollardan dolandırıcılık yapıldığının tespit edildiği vurgulandı.

Bu ve benzeri durumlarla Düzce Belediyesi, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin hiçbir ilgisi bulunmadığının altı çizilen açıklamada, vatandaşların dikkatli olması ve bu gibi durumlarla karşılaştıklarında yakın polis merkezine şikayette bulunması istendi.

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (9)
e30 cengiz 4 yıl önce
Hepmi bize dolanıyor bu dolandırıcılar.
düzce 4 yıl önce
50 milyon su parasında 2o milyon vergi var bundan iyi dolandıcılık olurmu
İtibar 4 yıl önce
"İtibar etmemesi" diyecektiniz sanırım...
Yuri 4 yıl önce
Belediyeyi kendilerine yakın hissettiler demekki :)
Fatih 4 yıl önce
Belediye ciddi anlamda uyarı yapıyor dikkate almak lazım yorumlara bakıyorum lay lay lom...
Dayayan 4 yıl önce
Ulan millette para mı varda dolandırıcıya kaptıracak.
muhalefetin sesi 4 yıl önce
düzce belediyesi sipekülasyon üretecegine biraz icraat yapında görelim keleş gitti keleşin projelerini bitirin barı rokor oy var bakanımız var icraat yok akp il başkanı hikmet keskinde istifa etsin ne işe yarıyor
AAA 4 yıl önce
resmi dolandırıcı mı yoksa gayri resmi mi ???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın