banner851

banner614

UYARILAR PEŞ PEŞE GELDİ

banner619

Düzce Valiliği’ne Tarım ve Orman Bakanlığı Acil Durum Yönetim Merkezi tarafından yapılan uyarılarda bölgede kuvvetli fırtına ve yağış beklendiği bilgisi verildi. İki gün sürecek olan yağışlar için vatandaşların tedbirli olması istendi.

banner846
Gündem 31.10.2019, 12:00 31.10.2019, 13:43
6513
banner844

Düzce Valiliği’nden uyarılar peş peşe geldi.  Tarım ve Orman Bakanlığı Acil Durum Yönetim Merkezi’nin Düzce Valiliği’ne yaptığı uyarılarda bölgede 2 gün sürecek kuvvetli fırtına ve yağış beklendiği, fırtına sebebiyle ulaşımda aksamalar olabileceği bilgisi verildi.

Yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; Düzce’nin bugün Karadeniz üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor. Kuzey kesimlerde etkili olmaya başlayacak yağışların, cuma günü Orta Akdeniz üzerinden gelen yeni bir yağışlı sistem ile birlikte ülke genelinde büyük bir bölümünde görüleceği, cumartesi günü yurdu terk etmesi bekleniyor.

Bugün Düzce ve çevrelerinde sağanak şeklinde yağış beklenirken, kuzey ve kuzey doğu yönlerinden kuvvetli rüzgar eseceği bilgisi verildi. Cuma günü ise bölgede yağış ve zaman zaman kuvvetli rüzgar olabileceği belirtildi.

Son olarak hava sıcaklığının pazar günü iç ve batı bölgelerde, hafta başından itibaren ülke genelinde tekrar artacağı tahmin ediliyor.
 

Yorumlar (2)
Enver 2 yıl önce
Çok fena geliyor gibi başlık hoş olmamış kuvvetli yağış daha uygun olurdu
Yerli 2 yıl önce
Şuan saat 16:08 halan daha yağış yok hava kapalı ama düzcenin havası çok kötü