banner851

banner614

UYGULAMANIZI GÜNCELLEYİN!

Düzce’de gündemin nabzını tutan Öncü Medya, birçok alanda olduğu gibi haber sitesi ve uygulamasında da yeniliklerini sürdürüyor. Hizmet kalitesini arttırmak amacıyla birçok düzenleme getirilen Öncü Haber mobil uygulamasının son sürümünü kullanmak ve bildirimleri alabilmek için App Store veya Google Play üzerinden uygulamayı güncellemeniz gerekiyor.

banner619
Gündem 16.07.2019, 11:48 17.07.2019, 12:28
518

Öncü Medya’nın internetteki gücü Önü Haber, hizmet kalitesini arttırmak ve anında bildirimler daha sağlıklı sağlamak amacıyla güncellendi.

Vatandaşların doğru ve güvenilir bilgiye anında ulaşabilmesi için yürütülen çalışmalar sonucunda, Öncü Haber mobil uygulaması birçok düzenleme ile birlikte yeniden kullanıma sunuldu.

Anlık bildirimlerde yaşanan sorunların giderildiği ve aplikasyonun ara yüzünde düzenlemelerin yapıldığı güncellemenin ardından uygulamayı son hali ile kullanmak isteyen vatandaşların ise store üzerinden güncelleme yapması gerekiyor.

IOS sistemli telefonların App Store üzerinden Öncü Haber’i bularak güncelleme yapması gerekirken, Andoid tabanlı telefonların kullanıcıları Google Play Store’dan bu işlemi gerçekleştirmesi gerekiyor. Güncelleme butonu açılmayan kullanıcılar ise uygulamayı kaldırıp, yeniden indirerek son sürüme sahip olabilir.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

Yorumlar (3)
Sozubuyuk 2 yıl önce
Parali degil tv den takip etmek istiyoruz belli kesime degil herkese halka hizmetetmeniz temennisiyle
Vatandaş 2 yıl önce
Teknolojik kalite her zaman yakalanır,önemli olan habercilikte kaliteyi yakalamak tarafsız olmak.
Nazan şahin 2 yıl önce
Uydu yayınına gecsenizde her zaman izlesek olmazsa . Herşey bu kadar degismisken siz hala uydu yayınına girmediniz