banner851

banner614

UZUN KUYRUK OLUŞTU

banner619

Kızılay Düzce Şubesi tarafından Kızılay Haftası ve Mevlit Kandili dolayısıyla Merkez Büyük Camii'nde cuma namazından çıkan cemaate pilav ve ayran ikramında bulunuldu.

banner846
Gündem 08.11.2019, 15:22 08.11.2019, 16:58
805
banner844
Kızılay Haftası'nı dolu dolu etkinliklerle geçiren Kızılay Düzce Şubesi, hem Kızılay Haftası hem de Mevlit Kandili dolayısıyla Merkez Büyük Camii ile Cedidiye Camii önünde Cuma namazı çıkışında pilav ve ayran dağıtımı yaptı.

2 bin kişilik pilav-ayran dağıtımına vatandaşlar ilgi gösterirken, yapılan ikramlar nedeniyle cami önlerinde uzun kuyruklar oluştu. Etkinliğe Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli de katıldı.

Kızılay Haftası'na denk gelen Mevlid Kandili'nde böyle bir etkinlik düzenlemek istediklerini belirten Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Halil Aydın, "Son 1 haftadır Kızılay'ı halkımıza daha yakından tanımak amacıyla yoğun şekilde etkinlikler düzenledik. Bu yıl Kızılay Haftası'na denk gelen Mevlit Kandili dolayısıyla merkezdeki iki camimizin önünde pilav ayran ikramı yapıyoruz.
Toplam 2 bin kişilik ikramdan bulunuyoruz. Yoğun ilgiden memnunuz, vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi


 
Yorumlar (5)
UZUN KUYRUK 2 yıl önce
Bu millete bedava ver taş bile yer.
Düzceli 2 yıl önce
Ne aç varmış yada fakir diyelim
Kemal kaya 2 yıl önce
Kızılay ın parası cok sanırım
Ekonomi 2 yıl önce
Uçuyor, kisi basi maliyeti bir lirayi geçmez ama millet kuyrukta cennetteyiz cennette.
sanayici 2 yıl önce
bu millet bu kadar beleşe alıştırılmaz şu insanlara bakın gidin anneniz babanız hasta deseler hastanede sıraya kimse girmez yazıklar olsun
22°
parçalı az bulutlu