banner851

banner955

VAKA SAYISI 2 BİN 800’E DAYANDI

Düzce’de bir vatandaş daha koronavirüsle savaşını kaybetti. Kronik rahatsızlığı olan 63 yaşındaki Fahrettin Gümüş dün tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakımı’nda yaşama veda etti. Bu vefatla koronavirüse bağlı olarak yaşamını yitirenlerin sayısı Düzce’de 20’ye yükseldi.

Gündem 26.09.2020, 14:24
6630
VAKA SAYISI 2 BİN 800’E DAYANDI
banner1032

Düzce’de koronavirüse yakalanan 63 yaşındaki Fahrettin Gümüş dün hastalıkla mücadelesini kaybetti.

Edinilen bilgilere göre; 10 gün önce rahatsızlanarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne başvuran Gümüş’e koronavirüs belirtileri göstermesi nedeniyle test yapıldı. Sonucu pozitif gelen Gümüş durumunun kötüleşmesi üzerine pandemi yoğun bakımında tedavi altına alındı. 10 gündür virüsle savaşan Gümüş, dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Kronik şeker hastası olan Gümüş’ün vefatıyla Düzce’de koronavirüse bağlı olarak hayatını kaybedenlerin sayısı 20’ye yükseldi. Koronavirüse yenik düşen Fahrettin Gümüş’ün devlet hastanesinde görevli bir personelin babası olduğu öğrenildi.

Toplam vaka sayısının bugün itibariyle 2 bin 797’ye çıktığı Düzce’de iyileşenlerin sayısı ise 2 bin 400 olarak kayıtlara geçti.

Yoğun bakımda 5 hasta tedavi görürken, sağlık yetkilileri Düzce’de salgının kontrol altında tutulmaması için maske ve sosyal mesafe kurallarına tam olarak uyulması gerektiğini vurguluyor.

banner844
Yorumlar (2)
Sadettin GÜMÜŞ 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Özlem gümüş iri 2 yıl önce
Canimm babam mekanın Cennet olsun inşAllah
20
az bulutlu