banner851

banner614

VAKA SAYISINDA SON 2 HAFTADA DÜZCE’DE AZALMA VAR…

banner619

Koronavirüs Bilim Toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Düzce’de son iki haftada vaka sayısının yüzde 19,91 oranında azaldığını söyledi.

banner846
Gündem 01.07.2020, 20:14 01.07.2020, 20:34
4527
VAKA SAYISINDA SON 2 HAFTADA DÜZCE’DE AZALMA VAR…
banner844

Koronavirüs Bilim Toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Bu mücadelede iyimserlerin, küçük zorluklardan yılmayanların, başkalarının sağlığını kendi sağlığı gibi gözetip kollayan özverili insanların mücadelesidir. Emek verenleri, sağlık camiamız adına kutluyorum. Günün sonunda kazanacak olan iyiliktir. Salgın insanlığın gündemindeki ciddeyetini koruyor. Dünya genelinde toplam vaka 10,5 milyon can kaybının 510 bini aştığı bildirilmiştir. Toplam vaka sayılarında gerileme yerine zaman zaman hayal kırıklığına yol açan artışlar olmaktadır. Zaman kazanmak için kısıtlarla elde edilen sonuçlar bir mücadele üstünlüğü sağlamamıştır. Asıl olan hayatın içinde elde edilecek sonuçtur. Başarının yeni kıstası budur. Türkiye 83 milyon nüfusuyla süreç içinde tüm dünyada takdir toplamıştır. İnsan sağlığının hak ettiği kıymeti gördüğünü ortaya koymuştur. Dünyaya örnek olan başarıyı kaldığımız yerden sürdürmeliyiz” dedi

Düzce’de Vaka sayısında son iki haftada azalma var…

Yeni Tip Covid – 19 salgınında azalma gösteren illeri sıralayan Bakan Fahrettin Koca, “İstikrarlı şekilde azalma gösteren 5 ilimizi anmak istiyorum; Tekirdağ iki hafta içinde yüzde 31.35 oranında azaltmıştır. Balıkesir yüzde 21.72, Samsun yüzde 20.42, Kırşehir yüzde 20.27, Düzce yüzde 19,91 oranında azaltmıştır. Gümüşhane'de iki hafta hiç vaka görülmemiştir. Salgın boyunca nüfusa kıyasla vaka sayıların en düşük olduğu iller Gümüşhane, Tunceli, Kars, Burdur ve Bartın” diye konuştu

Yorumlar (5)
Rasim erel 13 ay önce
Demekki vali gidince duşmeye başladı İLGİNC
ŞAKAAAA 13 ay önce
ŞAKAAAA
F. Dursun 13 ay önce
12 saat boyunca maske takakim rizkini kazanip evine ekmek goturme cabasi icinde olan emekcilerimizi kutlarim,bu kurallara uymayanlarada kul hakkimi helal etmiyorum.nice iyi gunlere.
F. Dursun 13 ay önce
12 saat boyunca maske takakim rizkini kazanip evine ekmek goturme cabasi icinde olan emekcilerimizi kutlarim,bu kurallara uymayanlarada kul hakkimi helal etmiyorum.nice iyi genlere.
hmm 13 ay önce
bu kaldırım taşları sizce de modern mi? her yağışta kayıyoruz millet kışın sakatlanıyor sürekli ve halen aynı taşları ısrarla kullanıyorsunuz!
20°
kapalı