banner851

banner614

VALİ ATAY: “DÜZCE’DE ARTAN DENETİMLERLE VAKA SAYISI DÜŞTÜ”

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Şehir Merkezinde Koronavirüs Salgınına karşı denetim yaptı. İşyeri sahipleri ve vatandaşları doğru maske kullanımı ve sosyale mesafe kuralı konusunda uyaran Vali Atay, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Düzce’de son günlerde artan denetimlerle vaka sayısının düştüğünü açıkladı.

banner846
Gündem 17.08.2020, 11:45 17.08.2020, 14:34
2102
banner844

Düzce’de, tüm dünyayı kasıp kavuran Yeni Tip Covid – 19 Pandemisi ile ilgili mücadele çalışmaları artarak devam ediyor. Düzce Valisi Cevdet Atay, bugünde şehir merkezinde salgına karşı denetim yaptı.

Vali Atay’a denetimler sırasında İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Cengiz Tuncer, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Kamu kurumu yetkilileri, polis ekipleri ve sağlık çalışanları eşlik etti.

Denetimler ile ilgili basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Vali Atay, Düzce halkının kurallara uyduğunu belirterek, vatandaşlara teşekkür etti.  Vatandaşlardan rehavete kapılmamalarını ve alınan tedbirlere uyulması gerektiği çağrısında bulunan Vali Atay ayrıca, son günlerde yapılan denetimlerle Düzce’de vaka sayısının inişe geçtiğini duyurdu.

Vali Atay; “Vatandaşlarımızın sağlığı için denetimlerimize devam ediyoruz. Uyarılarımız sürekli olarak devam ediyor Düzce halkı kurallara uyuyor. Kurallara uymak hepimizin sağlığı için çok önemli ve vatandaşlarımızda bunun farkında. Düzce’de artan denetimlerle birlikte, son günlerde vaka sayısı düşüşe geçti” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Düzceli 11 ay önce
Çarşıda maske takmayanlar,otobüste maskesi çenede olan ve uyarılmayan insanların sayısı bir hayli fazla.Polisi görünce maskeyi yukarı çıkarıyor yada bilezik gibi bileğine takmıs onu takıyor.Düzcede kurallara uyulmuyor malesef.Keşke daha fazla denetlenseler özellikle ulaşım araçları ve arka sokaklar caddeler.
HALK 11 ay önce
BELLİ BAŞLI SOKAKLAR CADDELER DIŞINDA DA YERLER VAR KAHVEHANELER MARKETLER ! DÜN DENK GELDİK DENETÇİLER YAKLAŞIK 30 KİŞİ KENDİ ARALARINDA MESAFE YOK DÜKKAN KAPISINDAN KOLAY GELSİN SELAMIN ALEYKÜM DEMEDEN 'ŞEYİNİZİ TAKIN ' DİYE HİTAP.. NE DEMEK BU!! BIKKINLIK HAT SAFHADA İNSANLA UĞRAŞILIYOR KOLAY DEĞİL YAPTIK MI YAPTIK UYARDIK MI UYARDIK..
Bize herkes SAĞIR 11 ay önce
Avmler ne olacak sayın valim.arkadaslarimiz sürekli pozitif çıkıyor.isten ayrılsak dert ayrilmasak eve köye kim bakacak..gelinde su AVM lerin haline bir bakın..az gezin hasta olanları sorun mağazalara zaten durumu anlarsınız..
Esnaf 11 ay önce
Düzcede başka cadde varmı sayın valim iyi bir insan hoşgörülü böyle vali Düzce’ye bir daha zor gelir seviyorum
Aynı yerleri gezip durmay 11 ay önce
Düzce İstanbul caddesinden ibaret değil. Aydınpınar caddesinde maske takanı yadırgıyorlar. Evimizden markete gidemez olduk
18°
parçalı az bulutlu