banner615

banner614

banner701

VALİ DAĞLI AÇIKLADI

banner619

Düzce TEM Otoyolu Gümüşova rampalarında sıklıkla meydana gelen kazaların önüne geçebilmek için eylem planı hazırlandı. Vali Dr. Zülkif Dağlı 8 maddelik bir eylem planı hazırladıklarını, kazaların azalması için sürücülere de önemli görevler düştüğünü belirtti.

Gündem 07.01.2020, 13:17 07.01.2020, 16:56
3783

TEM Otoyolu Gümüşova rampalarında sıklıkla yaşanan trafik kazaları için 8 maddeden oluşan eylem planı hazırlandı.Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı Karayolları ile yapılan görüşmenin detaylarını şöyle aktardı “Gümüşova rampaları ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Yaklaşık 1,5 ay önce Karayolları Genel Müdürümüzü buraya davet ettik ve toplantı yaptık. Karayolları Genel Müdürümüz bu konu ile ilgili 4. Bölge Müdürü İlhan Aytekin’i buraya gönderdi. Aytekin ile 8 maddeden oluşan bir eylem planı hazırlandı. Gümüşova rampalarından kazaların sayısının azalması için Karayolları üzerine düşeni yapacak. Ancak sürücülerimize de önemli görevler düşüyor. Orada çok hızlı seyrediliyor. Hafif virajlarda olması sebebiyle kazaların yüzde 90’ının hız ihlalinden olduğu tespit edilmiş durumda. Orada kesinlikle hız sınırlarına uyulmasını istiyoruz” dedi.
 

Yorumlar (3)
Düzceli 10 ay önce
Muharrem tozanın suçudur görevden alın yolu düzgün yapmamış sayın yetkililer bütün suçlu muharrem tozandır
Şahin acar 11 ay önce
Sayın valim orası otoyol şehirler arası bölünmüş yol değil hız limitlerine bakarsanız 120 km h dır dikkatinizi çekerim
Bizde onu diyoruz 11 ay önce
Işikli tabela yapilsa 5 km boyunca yavaş gidiniz gibi bolu dagina giren araclara uyarilar verildigi gibi isikli bilbirtlar mesela
25°
açık