banner851

banner614

VALİ DAĞLI'DAN DÜZCE BELEDİYESİ ATÖLYESİ'NE ZİYARET

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, koronavirüs salgınına karşı maske üretimine devam eden Düzce Belediyesi Atölyesi'ni ziyaret etti. Bugüne kadar 100 bin maske üreten atölyede Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'den bilgiler aldı. Özlü, adım adım 1 milyon hedefine yaklaştıklarını belirtti.

banner846
Gündem 09.05.2020, 11:35 11.05.2020, 10:54
1765
VALİ DAĞLI'DAN DÜZCE BELEDİYESİ ATÖLYESİ'NE ZİYARET
banner844

Düzce Belediyesi, koronavirüse karşı maske üretim kapasitesini yükseltti. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Valiliği ve TB Sewtech Turkey firmasının destekleri ile Düzce Belediyesi Kültür Merkezi binasının alt katındaki salonu maske üretim atölyesine dönüştürüldü.

Düzce Belediyesi tarafından kurulan atölye, dikiş bilen belediye personelleri, BELMEK yetkilileri, eğitmenleri ve gönüllü vatandaşların desteği ile  faaliyete geçerek standartlara uygun maske üretimine başladı.Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, halka ve sağlık çalışanlarına ücretsiz dağıtılan maskelerin üretildiği atölyeyi ziyaret etti.

Ziyarette Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, Vali Dağlı'ya bilgiler verdi.Vatandaşların ve kurumların maske ihtiyacını karşılamak amacıyla Düzce Belediyesi bünyesinde hizmet veren atölyede bugüne dek 100 binin üzerinde üretimi yaptıklarını belirten Başkan Özlü, "Toplam 100 bin maske hedefimizi aştık.

Yeni makine ve teçhizatlarımızla 1 milyon maske üretimine emin adımlarla yürüyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Vali Dağlı da emeği geçenlere, belediye personeline ve gönüllü vatandaşlara koronavirüsle mücadeleye sağladıkları katkı dolayısıyla teşekkür etti.

Yorumlar (8)
Hamidiyeli 1 yıl önce
Ürettiğiniz maskeler İngiltereye Amerikaya gidenlerden mi? Gidin reklamınızı orada yapın. Kendi vatandaşımıza vermedik önce size getirdik deyin. Gavura beleş, vatandaşa kdvli maske. Bu da seçim öncesi projeleriniz arasında mıydı sayın başkan?
Redkit 1 yıl önce
Üretiyoruz diyosunuz bedava diyosunuz herkesin kapısına gelecek diyosunuz olmuyo mesajla eczaneden alınacak diyosunuz sonra elimize ulaşmadan parayla satış olacak diyosunuz yazıklar olsun
Siyasetiniz batsın 1 yıl önce
Eptt maske getirmedi.e devlet maske şifresi vermiyor.eczane Size maske görünmüyor diyor.çalıştığım fabrika 2 aydır beni işe çağırmıyor. Sizin muhtarlara verdiğiniz maskeler birilerine koli ile bize gelince bitti zaten aha 2 tane kaldı diye veriliyor.
Siyasetiniz batsın emii...
Kuaför 1 yıl önce
Valim neden heryere maske veriliyorda kuaförlere niye dahıtılmıyor
Hasan 1 yıl önce
Çok büyük başarı siz olmasanız maskesiz npardikki bumu icraaatiniz belediyenin işi maske yapmak anlaşılan
Düzceli 1 yıl önce
Sn Vali ve Sn Başkan ceketlerinin önünü saygı gereği ilikliyor yanlarındaki doktor iliklemiyor yanındaki amirlerine ve halka saygısızlık yapmış.
baykar 1 yıl önce
çok geç kaldınız cengiz bey.100bin oldu diyorsunuz kaç ay oldu.ilçe belediyesi günde 40-50bin üretiyor koca il belediyesi ancak 100bin olmuş.şimdiye kadar 1milyon yapmalıydınız.satışı serbest oldu artık bir anlamı kalmadı.ticareti yaparsınız para kazanırsınız artık.saygılarımla...
VATANDAŞ 1 yıl önce
Başkan bey pardon bakan bey vali bey ile bir arada göründüler. Protokol de pek bir araya gelmezlerdi de.