banner851

banner614

VALİ'DEN AÇIKLAMA

banner619

Gölyaka'da dereye devrilen iş makinesinin operatörünün cansız bedenine ulaşılması ile ilgili konuşan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, tüm imkanlarla arama çalışması yürütüldüğünü belirterek, "Bulunduğu bölge sarp kayalıklardan oluşuyor ve ulaşılması güç bir bölge. Herhangi bir kazaya sebebiyet vermeden cenazeyi çıkararak ailesine ulaştıracağız." dedi.

banner846
Gündem 10.02.2020, 17:06 10.02.2020, 17:49
12380
banner844
Saçmalıpınar köyünün Balıklı mevkisinde 4 Şubat'ta iş makinesiyle dereye devrildikten sonra kaybolan operatör Muhammet Yılmaz'ı (27)'ın cansız bedeni, iş makinesinin dereye devrildiği bölgeye yaklaşık 12 kilometre uzaklıktaki Tütünlük mevkisinde, kanyondaki kayalıkların arasına sıkışmış halde bulundu.

"Tüm imkanlarla arama çalışması yürütüldü"
Düzce Valisi Zülkif Dağlı, yaptığı açıklamada, iş makinesi operatörünün bulunması için bir hafta boyunca devletin tüm imkanlarıyla zor arazi ve hava koşullarında yaklaşık 100 kişilik ekiple arama çalışması yürütüldüğünü söyledi.Elde edilen bulgular ışığında belirlenen noktalara odaklanıldığını belirten Dağlı, "Kayıp vatandaşımızın cesedi bulunmuştur. Cesedin bölgeden çıkarılma işlemleri sürmektedir. Bulunduğu bölge sarp kayalıklardan oluşuyor ve ulaşılması güç bir bölge. Herhangi bir kazaya sebebiyet vermeden cenazeyi çıkararak ailesine ulaştıracağız. Çalışmalar sırasında görevli ekiplerimiz azami şekilde dikkatli oldular ve herhangi bir kazaya sebebiyet vermedik. Başımız sağ olsun." diye konuştu. 
Yorumlar (8)
Ahmet çakır 1 yıl önce
Çok acı oldube yavrum rabbim mekanınını cennet eylesin rabbim bütün aile efratına sabırlar metanetler versin
Mumin 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin
Ailesi ve sevenlerine sabırlar versin...
feride 1 yıl önce
rabbim mekanını cennet eylesin Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim
Aa 1 yıl önce
Allah taksiratını affetsin. Ailenin başı sağolsun :/
Uğur Taşkıran 1 yıl önce
Mekânın cennet olsun kardeşim
Hasan Önal 1 yıl önce
Çok zor bir durum. Rabbim RAHMETİYLE MUAMELE ETSİN mekanı cennet olsun İnşaAllah. Rabbim kalanlara sabır versin
Erdi 1 yıl önce
Mekânı cennet olsun Allah rahmet eylesin
vatandaş ta duyarlı olsa 1 yıl önce
birde bunu meraklı vatandaşımız anlasa, duyan gidiyor, ama bu cenaze çıkartılacak cenaze aracı gidecek geri gelecek diye düşünen yok, giden yolu tıkamış giden yolu tıkamış, farkında olmadan engel olunuyor.
22°
parçalı az bulutlu