banner851

banner614

VALİ'DEN 'KADRO' TALİMATI

Düzce Valiliği'nde taşeron işçilerin kadroya alınması ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya başkanlık eden Vali Zülkif Dağlı, kurum müdürlerine kadroya geçiş sürecindeki usul ve esaslara titizlikle uyulması talimatını verdi.

banner619
Gündem 05.01.2018, 18:28 07.01.2018, 13:30
3101

Taşeron işçilerin kadroya geçmesine yönelik başvuru ve sendikalar tarafından bilgilendirme süreci devam ederken, kamu kurumları da kendi içerisinde toplantılar gerçekleştiriyor.

Taşeron işçilerin sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idare şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin usul ve esaslara yönelik Düzce Valiliği'nde toplantı düzenlendi.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı'nın başkanlık ettiği toplantıya ilgili kurum amirleri katıldı. Toplantıda, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Necmi Köroğlu ve İŞ-KUR İl Müdür Ferat Acar tarafından son yayımlanan 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK)'de yer alan taşeron işçilerin kadroya alınması süreci hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu ve sorular cevaplandırıldı.

Vali Zülkif Dağlı, kamu kurum ve kuruluşların taşeron işçilerinin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesi aşamasında belirtilen usul ve esaslara titizlikle uyulması ve buna göre işlem yapılması talimatını verdi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (11)
Torpil 4 yıl önce
Hop hadi torpilliler kadroya :) yani;HAKETMEYENLER
Savaş 4 yıl önce
Sayın valim çok büyük yolsuzluklar dönüyor insanlara kağıt imzalayıp şuan hiç bir haktan yararlanamıyorlar. Yazıktır günahtır insanlar kadroya geçeceğiz diye sevinirken maalesef işsiz kaldılar size burdan sesleniyorum lütfen bu haksızlığa
Savaş 4 yıl önce
Buradan vali beye seslenmek istiyorum elimde olsa makamına gidip yüzüne söylemek isterdim şuan belediye 25 kişiye çıkış verdi kadrolu yapmamak için bu karda kışta 25 aile şuan mağdur bu insanlar ne yapar. Adam 5 sene çalışmış 2yıl göstermiş
Dzc 4 yıl önce
Tüm seçilmiş torpilliler kadroya gecer arkan saglamsa işin tamam
Bozbeyden dzc 81e cevap 4 yıl önce
Bu belediye şoförleri sana ne yaptıysa helal olsun onlara her haberlerde onları kötüleyip provakasyon yapıyorsun bence sen önce bi piskolaga git çözülür o işler bu haberdeki konuyu bile anlamamışsın daha bide yorum yapma ya kalkmışsın yuh
Mert 4 yıl önce
Dayiniz varsa buna gerek yok
Halk 4 yıl önce
Kadro muhabbetine kurumlar şişirildi iyice .
Bir yolcu 4 yıl önce
Bu çalışanlar gurubuna neden typ çalışanları alınması valla tanıdığım kadroya geçen ilk önce havası değişti umarım fazla havalara giripte düşmezler şu güzel yurdumda ayrımcılıklar ne zaman bitecek .belkide hicbir zaman.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın