banner851

banner614

VALİ KESİN DİLLE UYARDI!

banner619

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı'nda kurum amirlerine seslenen Vali Zülkif Dağlı, adalet, eşitlik ve şeffaflık anlayışıyla hareket edilmesinin önemi üzerinde durdu. Şehit aileleri ve gazilerin sadece belirli günlerde değil sık sık ziyaret edilmesini isteyen Vali Dağlı, ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında engelli vatandaşların rahat erişim sağlayabilmesi için gerekli fiziki düzenlemelerin yapılması konusunda kurum amirlerini uyardı.

banner846
Gündem 22.11.2017, 12:37 23.11.2017, 16:37
1744
banner844

İdarede birliğin sağlanması, kamu hizmetlerinin etkin ve verimli yürütülmesi, kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonun tesis edilmesi için gereken tedbirlerin alınmasını görüşmek ve kararlaştırmak amacıyla Düzce Vali Zülkif Dağlı başkanlığında, İl İdare Şube Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi.

Vali'den uyarı ve talimatlar
Valilik konferans salonunda vali yardımcıları, kaymakamlar, kamu kurum ve kuruluşlarının amirlerinin katılımıyla yapılan toplantıda konuşan Vali Dağlı, önemli uyarı ve talimatlarda bulundu.

Dağlı, "Vatandaş odaklı yaklaşım çerçevesinde, tüm kurum ve kuruluşlarımızda, hızlı, etkin, kaliteli hizmet sunulması, yapılan tüm iş ve işlemlerde adalet, eşitlik ve şeffaflık anlayışıyla hareket edilmesi gereklidir." diyerek bu doğrultuda gerekli tüm tedbirlerin alınması ve aksaklıkların giderilmesi konularında kurum amirlerine talimat verdi.

Vali Dağlı ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında uygulanacak tasarruf tedbirleri ile resmi taşıt kullanımlarındaki uygulamalar, ikili ilişkilerin güçlendirilmesi ve kurumlar arası diyaloğun arttırılması, iş ve işlemlerin takibi, etkin ve hızlı biçimde sonuçlandırılması hususlarında kurum müdürlerine tavsiyede bulundu.

"Sık sık ziyaret edin"
Şehit aileleri ve gazilerin kurum amirleri tarafından sadece belirli günlerde değil sık sık ziyaret edilmesini isteyen Vali Zülkif Dağlı, bunun yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarında engelli vatandaşların rahat erişim sağlayabilmesi için gerekli fiziki düzenlemelerin yapılması konusunda kurum amirlerini uyardı.

Toplantı, kurum müdürlerinin görüş ve önerilerini Vali Dağlı’ya arz etmeleri ile sona erdi.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (5)
harbi 4 yıl önce
Sayın Valim iş ahlakı gerekli... bütün kurumlarda görevleri halka davranışlarına kadar eğitim gerekli ,denetleme gerekli .... yoksa yazık devletimize milletimize
hayal 4 yıl önce
Sayın vali bey adalet, eşitlik ve şeffaflıktan bahsedip pembe bir gözlükle bakmış. Bu iktidarın olduğu yerde adalet, eşitlik ve şeffaflıktan bahsedilemez. Bunlar kendi koltuğu uğruna milleti basamak olarak kullanır ezerler..
... 4 yıl önce
Ülkemin her yeri torpil olmuş.yazık hepimize yazık
murat seyok 4 yıl önce
Kurumları ziyaret etmeniz ruh sağlıgınızı bozabilir. Ben hiç denemeyin derim.
HOCA 4 yıl önce
Sayın valim.,İstekleriniz öyle de siz de kurumları ziyaret edin de,memnuniyet,iş karşılama,mesai leri bir görseniz