banner851

banner614

Vali Kılınç'ın Kadınlar Günü Mesajı

banner619

Düzce valisi bülent kılınç 8 mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle yayımladığı mesajda başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere her yaştaki kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olsun dedi.

banner846
Gündem 09.03.2010, 10:10
189
Vali Kılınç'ın Kadınlar Günü Mesajı
banner844

Düzce Valisi Bülent Kılınç 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Demokratik toplumların birinci kuralı, zamanın gereklerine göre gelişmeyi ve yenilenmeyi bilen çağdaşlaşmanın simgesi olan kadınların, toplumsal siyasal ve ekonomik açıdan özgür ve eşit olmalarını sağlayabilmektir.
Günümüzde de insan hakları standardlarının yükselmesi, demokrasideki olumlu gelişmelerle birlikte kadın hakları mücadelesinde önemli mesafeler kat edilmiştir.Ülkemizde bir çok ülkeden önce çeşitli alanlarda eşit statüye kavuşan kadınlarımızın bu süreçteki çaba ve başarıları dünyaya örnek olmuştur.
Hangi koşul hangi tür zorluk olursa olsun yorulmak bilmeyen aile ve toplumun mihenk taşı, milli mücadelemizin kazanılmasında büyük rol oynayan ilk öğretmenimiz olan kadınlar, her zaman en iyisine layıktır, kadınlarımızın sorunlarının çözümünde devlet vatandaş ve sivil toplum örgütleriyle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Bu düşüncelerle başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzre her yaştaki kadınlarımızın 8 mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor sevgi saygı ve şükranlarımı sunuyorum dedi.

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu