banner851

banner614

Vali; Muhasebecilerin Üzerine Büyük Görev Düşüyor

banner619

Muhasebeciler Haftası nedeniyle Muhasebeciler Vali Bülent Kılınç'ı makamında ziyaret ettiler. Kılınç ziyaret sırasında Muhasebecilerin işinin zor olduğunun altını çizdi.

banner846
Gündem 04.03.2010, 18:35
226
Vali; Muhasebecilerin Üzerine Büyük Görev Düşüyor
banner844

1-7 Mart Muhasebeciler Haftası dolayısıyla Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası'nın etkinlikleri devam ediyor. Vali Bülent Kılınç'ı makamında ziyaret eden Muhasebeciler, Odanın genel durumu hakkında bilgiler verdiler. Oda Başkanı Kudret Taş ile birlikte İl Genel Meclis Üyesi ve aynı zamanda muhasebeci İbrahim Bilgin'de Ziyaret sırasında Vali Bülent Kılınç'a Oda'nın genel durumu ve sorunları hakkında bilgiler verdi.
Ticaret ve Ekonomik faaliyetlerin kayda alınmasında muhasebeci ve müşavirlere büyük görev düşüyor diyen Kılınç, "Düzce'nin gelişmesi, Sanayinin büyümesi sizlerin iş gücünü artırıyor. Tabi bu sevindirici bir olay. Düzce'de Ekonomik gücümüzün iki üç katına çıkması vatandaşımızın refah seviyesini, gelir seviyesini ve yaşam kalitesini geliştirmeye yol açacaktır. Inşallah daha güzel günlerde haftanızı kutlarsız. Başarılarınızın devamını diliyorum." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)