banner851

banner614

Vali; Önemli Katkıları Olacak

banner619

Başbakanlık Başmüşaviri ve Yerel Yönetimler'den sorumlu Genel Başkan yardımcısı Erol Kaya ile Yerel Yönetimler Genel Sekreteri Mehet Keleş Düzce Valisi Bülent Kılınç'ı makamında ziyaret ettiler.

banner846
Gündem 05.03.2010, 15:26
205
Vali; Önemli Katkıları Olacak
banner844

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Vali Bülent Kılınç Başbakanlık Başmüşaviri Erol Beyi ben Of ilçesinde Kaymakamlık yaparken tanıdım ve yıllardır dostluğumuz devam ediyor. Yerel Yönetimler ve Mahalli İdareler konusunda deneyim ve tecrübeye sahip Düzce olarak bunlardan yararlanacağız. Kendilerinin başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyorum dedi.
Başbakanlık Başmüşaviri ve Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Düzce depremlerden sonra büyük sıkıntılar yaşadı. Deprem sonrasında yıkılan Belediye binasının yerine 6-7 yıl kullanılan geçici hizmet binasını bizler yaptık. Bizim çalışmalarımızın amacı belediye'lerin çalışmalarını yerinde incelemek ve ihtiyaçlarını tesbit ederek merkezi yönetime iletmektir. Bu benim ikinci kez Düzce'ye gelişim. Türk Belediyeler Birliğinin sorunlarına çözüm aramak amacıyla buradayız. Mehmet Keleş beyle birlikte illerde önce Valileri ziyaret ederek genel durum ve talepler konularını görüşüyoruz. Daha sonra Belediye Başkanları ile görüşmeler yapıyoruz dedi.

Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu