banner851

banner614

VALİ ÜÇ YETKİLİ HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI

banner619

Geçtiğimiz günlerde Öncü Haber’in gündeme getirdiği Akçakoca kent merkezi Çınar Caddesi üzerinde bulunan kaçak yapıya göz yumulduğu iddiasıyla ilgili Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca Belediye Başkanı Yanmaz ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nuran Kartal hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Soruşmanın detayıyla ilgili gözler Düzce Valiliği’nden gelecek açıklamada…

banner846
Gündem 30.04.2021, 14:47 30.04.2021, 17:53
5207
banner844

Akçakoca’da art arda gündeme gelen kaçak yapılarla ilgili Düzce Valisi Cevdet Atay harekete geçti.

Bu yapılara ruhsat verilmesi ve denetlenmesi noktasında yetkili kurumlar olan kaymakamlık, belediye ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün usulsüz bir işleme imza atıp atmadığı yapılacak soruşturmayla ortaya çıkacak.

Vali Atay’ın talimatıyla Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nurhan Kartal hakkında soruşturma başlatıldı.

Bu flaş gelişmeyle ilgili şimdi gözler Düzce Valiliği’nden gelecek olan açıklamada…

Yorumlar (9)
Yiğido 3 ay önce
Sayın Valim cimere şikayet ettiğimiz Bahçe kafenınde etrafını açtırıp ekleme çatılarını kaldırtmanız temennisiyle..Zira Blediyenın koruması altında orasıda..Saygılar.
VALİ BEYE 3 ay önce
SAYIN VALİM KIYI ŞERİDİNE YAPILAN TÜM GÖRÜNTÜ KİRLİLİKLERİNİ GİDERMENİZİ TALEP EDİYORUZ..AKÇAKOCAYA YAPILAN BU UCUBE GÖRÜNTÜLERİ KALDIRTMANIZI VE GEREKLİ YASAL CEZALARIN VERİLMESİNİ TEMENNİ EDİYORUZ..SAYGILAR..
AKÇAKOCA BEL.İSTİFA. 3 ay önce
NASILDA BETON DÖKMÜŞLER..YAZIKLAR OLSUN SENİN GİBİ BAŞKANA.AKÇAKOCAYA YAKIŞMIYORSUN LÜTFEN YANDAŞLARINIDA AL GİT..SANA VERDİĞİMİZ OYLAR BOŞA GİTTİ.AKÇAKOCAYI UCUBE ŞEHİR HALİNE GETİREMEYECEKSİN..
Vali beye ivedilikle.. 3 ay önce
sayın vali beye teşekkür ediyoruz.Umarım eski haline döner.Aynı konu Bahçe kafe içinde geçerli.Başkan geldiğinden beri kafe sahipleri çatı ekliyorlar etrafını kapatıyorlar bangır bangır çocuk oyun arabaları sesleri.Heö görüntü hem ses kirliliği..Vatandaş olarak bildirimimi yapıyorum.Saygılar.
mstşr 3 ay önce
Sayın Vali bey orası tam seyir tepesi olur.Madem betonla kaldırttı sayır tepesı olsun.İkinci durum ise az aşağısında bulunan Bahçe kafede her yıl çatıya çatı eklemekde ve etrafını yasak olduğu halde kapatmaktadır.konuyu Bakanlık bünyesine taşımadan ilgilenirseniz memnun oluruz.E.E adına
Vatandaş 3 ay önce
Sayın valimiz teşekkürler ederim ilginize
Recep Yazıcıoğlu 3 ay önce
Sayın valimizi tebrik ediyorum. Deniz kenarına yapılan her yapı Akcakoca'ya ihanettir. Bunu kanunsuz yapan ve yaptıranlar haindir
Şampiyon 3 ay önce
Sayın Valimiz CEVDET ATAY ‘ı cânı gönülden kutluyorum. Yolu açık olsun .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın