banner851

banner614

VALİ VE BAŞKAN ALANI İNCELEDİ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nin yapılacağı Kalıcı Konutlar Spor Salonu ve çevresinde incelemelerde bulundu.

banner619
Gündem 28.12.2017, 10:21 28.12.2017, 17:06
3087

Düzce, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geleceği güne hazırlanıyor. 31 Aralık Pazar günü yapılacak AK Parti 6.Olağan Kongresi için hazırlıkların son sürat devam ettiği miting ve kongre alanında son olarak Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay incelemelerde bulundu. Dağlı ve Ay’a İl Jandarma Komutanı Vekili Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Özel İdare yetkilileri ile kurum müdürleri eşlik etti.Dağlı ve Ay ilk olarak çevre ve temizlik çalışmalarının hummalı bir şekilde sürdüğü kongre alanında incelemelerde bulundu. Daha sonra kongre ve mitingin yapılacağı kapalı spor salonunun içinde süren tadilat çalışmalarını yerinde inceledi.“Hazırlıkların son safhasına geldik”
İncelemelerinin ardından bir değerlendirmede bulunun Vali Dağlı şu ifadelerde bulundu:

“Bu Pazar Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimizde yapacağı kongre ve miting için salonumuzdaki son hazırlıklara baktık. Salonumuz, çevresi ve miting alanı hemen hemen hazır. Son rötuşları yapıyoruz. Temizliğini de yapmak suretiyle Sayın Cumhurbaşkanımıza hazır hale getireceğiz. Arkadaşlarımız hummalı bir çalışma ile bu eksikleri giderdiler. Gerek Spor İl Müdürlüğümüz, gerek belediyemiz, gerek valiliğimiz hazırlıkların son safhasına geldi. Şu an bitirmek üzereyiz. İnşallah hazır bir şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızı bekleyecek.”Diğer yandan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri de kongrenin yapılacağı kapalı spor salonunda incelemelerde bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (14)
Elif 4 yıl önce
Bende diyorum neden buralara bir traktör adam getirilip çiçek ekiliyor heryere diye şaşırmıştım
düzce 4 yıl önce
15 senedir belediye sizde olmasına rağmen Düzce'yi kasaba görüntüsünden kurtaramamışsınız diye iyi bir fırça çeker inşAllah.
Murat 4 yıl önce
Kapalı spor salonunun cevresini düzenlemek için verdiğiniz çabayı kapatılan işyerleri içinde verseniz daha iyi olmazamı orada çalısan suçsuz insanlar daha 1kurus bile haklarını alamadı yazık diyorum ve Allaha havale ediyorum.
musa 4 yıl önce
şu gösterdiğiniz çabayı cumhurbaşkanı gelecek diye değil de düzce için düzceli için göstermiş olsanız zaten herşey yolunda olurdu. böyle kontrollere de gerek kalmazdı.
Arda can 4 yıl önce
KONURALP in berbat yolları berbat caddeleri çarpık mimarı var ama 10 binlira ve makam aracı olan Meclis üyesi var bu bize yeter
yorumcu 4 yıl önce
sayın valim hergün geçtiğiniz güzergahta kazukoğlu sınırlarında yollar bozuk bi zahmet başkan yanınızdayken konuşun yoksa yapılacağı yok
vatandaş 4 yıl önce
Metekli niye muhtarınız çalışmıyormu. Derdinizi önce ona anlatacaksınız. Yoksa ne diye seçtınız.Her ay bankamatiğe uğrasın diyemi.
arda can 4 yıl önce
bir iddiaya göre sn. Başkan Konuralpte ev ziyareti yapacakmış. Belediye olarak yolları bir an evvel temizlenmeniz gerekli...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın