banner851

banner614

VALİ YENİ HASTANEYİ BEĞENMEDİ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, yeni Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Ne zaman açıldığından habersiz bir şekilde hastaneyi gezerken Başhekim Ahmet Zengin’den bilgiler alan Vali Dağlı, henüz 2.5 ay önce kapıların hizmete açıldığını öğrenince, “Burası ne böyle? 10 yıllık hastane gibi” diyerek, şaşırtıcı bir tepkide bulundu. Vali Dağlı, gazetecilere yaptığı açıklamada da “Hastanemizin çevresi, otoparklar her yeri neredeyse pazaryeri gibi!” dedi.

banner619
Gündem 05.12.2016, 11:30 06.12.2016, 18:24
11977
VALİ YENİ HASTANEYİ BEĞENMEDİ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Aziziye Mahallesi’nde bulunan ve geçtiğimiz Eylül ayında poliklinik hizmeti vermeye başlayan Atatürk Devlet Hastanesi’nde ilk incelemesini yaptı.

Göreve başladığı günden beri kurum ve kuruluşları gezerek brifig Vali Zülkif Dağlı’nın bugünkü durağı Yeni Atatürk Devlet Hastanesi oldu. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Zengin’den gerekli bilgilendirmeleri alan Vali Dağlı, hastalarla da yakından ilgilenerek, “Geçmiş olsun” dileklerinde bulundu.

Hastane Başhekimi’ne, hastanenin uzun yıllar önce yapıldığını tahmin ederek ne zaman yapıldığını soran Vali Dağlı, bu yılın Eylül ayında bittiğini öğrenince herkesi şaşırtan bir tepki vererek; “Burası ne böyle? 10 yıllık hastane gibi.” dedi. Bu beklenmedik çıkış karşısında Başhekim Zengin cevap veremezken, Vali Dağlı, hastane yönetimine eksiklerin tespit edilip en acil şekilde tarafına bildirilmesini istedi.

Hastanenin her yeri pazaryeri gibi”

İncelemenin ardından basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Düzce Valisi Zülkif Dağlı; “Hastanemize geldik incelemelerimizi yapıyoruz. Hastanemiz yeni açılmış olmasına rağmen sanki 3-5 senelik eskimiş bir hastane görünümünde, özellikle bodrum katlar. Hastanemizin çevresi, otoparklar her yeri nerdeyse pazaryeri gibi. Bu hastaneyi en kısa zaman da hem tüm birimleriyle hizmete açma bakımından hem de eksiklerin giderilmesi bakımından bir çalışma yapıyoruz. İlgili arkadaşlara çalışmalarımızı belirteceğiz. TOKİ’den gelen arkadaşlar da bunları takip edecek. Buradan çıkınca TOKİ Başkanımızla da görüşeceğim. İlgili müteahhit de burada bu eksiklikler en kıs zamanda giderilecek. Ayrıca otopark ve çevre ile ilgili belediye başkanımızla görüşerek bunların yapılmasını sağlayacağız. Yeni bir hastaneye yakışmıyor.” dedi.

Yeni Atatürk Devlet Hastanesi’ni beğenmeyen Düzce Valisi Zülkif Dağlı, gazetecilere yaptığı açıklama sonrası önce Hastane Başhekimi Ahmet Zengin’den brifing aldı ardından hastanenin inşaatından sorumlu TOKİ yetkilileriyle bir toplantı yaparak, hastaneden ayrıldı.

Yorumlar (103)
SELAMİ ALTAŞ 5 yıl önce
BU VALİYE CAN KURBAN...BİRDE DOĞANLI KÖYÜNDEKİ OLMAYAN KANALİZASYONU BİR GÖRSE...MUHTAR ELİ KOLU BAĞLI BAZI AZALARDA KENDİ KOMŞUSUNU HAİN DİYE İŞLERİNİ, GÜÇLERİNİ BIRAKMIŞLAR HAİN AVINA ÇIKMIŞLAR.....ONLAR KENDİLERİNİ BİLİYOR...DAĞDAN GELİP BAĞDAKİNİ KOVAN KARAKTERSİZ İNSANLAR....
Hayrettin 5 yıl önce
Muncurludaki hastaneyi çoook ararsınız beğenmiyordunuz ya
.... 5 yıl önce
yormayın kendinizi %71 oy aldıkları yerde olur öyle ufak tefek eksiklikler herkes işine baksın
mmmmmm 5 yıl önce
bizde nerde sırasını bekleyecek kültür..drun kapısına elimizi dayarız 50.sırada olduğumuzu bilerek.dışarda koltuklar var ekrandan sıra takip edecek eğitim lazım..yok illa dr.un kapısına elimizi dayayacaz..illa lavolarda ayakkabılarımızı yıkayacağız..biz böyle kültürdeyiz..eğriye eğri doğruya doğru..illa koltukların üzerine ayakkabılarla çocukları gezdireceğiz..uyaranları tersleyeceğiz..
Malcom X 5 yıl önce
Syn Vali..Ūst katlarda her kişiye kocaman bir oda shbs.Bunlarn hepsi birnodada otururdu..Altlarda insanlar darack odalarda sūrūnuyor.neymiş .shbs..önceki başhekimler hepsini bir odada caliştirirdi..Birde bazi birimlerde cay yapiliuor diğer yerlerde yasak..kurtarilmiş torpilli birimler neden var..herkes eşitse oralardada cay yapilmasin..mūdūrun ve başhekim de biliyor ..Bu ne torpil onlara..birileri erken cikiyor ses cikartilmiyor.özellikle taşeronlar..vekilden torpil var.taşeronlar kilit noktalsrda sekreterlik yapiyor..bilin istedim..
Emekli 5 yıl önce
Syn.Valimi bu tespitlerinden dolayi kutluyorum.InsaAllahduzeltirler.
Dürüst 5 yıl önce
Sayın Valim lütfen birde duzce nin beyciler sancaklar korpesler mahallelerini gezip gorseniz,
LAZİKO 5 yıl önce
Kocelide Umuttepe araştırma hastanesine bir gidin En alt Çalışanından En üst kademesindeki çalışanına kadar hepsi güler yüzlü saygın sonuçta oradakilerde Memur,İşci Hizmet alım yoluyla veya taşeronla fark etmez Birde dönüşte ertesi gün gelin Düzce Devlet hastanesine Sanki Siz kimsesizsiniz karşınızdaki Ali kıran baş kesen vari tavırlar yüzüne bakmadan alaycı sıkılmış tavırlarla cevap vermeler sanki silah zoruyla onları oraya oturtmuşlar Bunlar hala daha şunun Farkında değiller 15 TEMMUZDA BU MİLLETİN sayesinde O hastanede çalışıyorsunuz yatın kalkın karşınızdaki Hastalara Hasta yakınlarına dua edin bugün iş bilmeden birilerinin torpiliyle Bal kaymak yerlerde çalışıyorsanız 15 TEMMUZDA BU burun Kıvırdığınız aşağladığınız tepeden baktığınız hastalar ve yakınları sayesinde çalışıyorsunuz Unutmayın Bugün Dünya yarın Ahiret...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın