banner851

banner614

VALİ ZİYARETTE AÇIKLADI

banner619

Üç gün sonra kutlanacak 19 Eylül Gazi Günü münasebetiyle Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği ile Muharip Gaziler Düzce Şubelerini ziyaret eden Düzce Valisi Ali Fidan, Şehit Cihan Aksarı’nın isminin Merkez Yeni Mahalle’de bulunan Yeni Mahalle Ortaokulu’na verilmesi için resmi işlemleri başlattıklarını söyledi.

banner846
Gündem 15.09.2015, 17:22
2238
VALİ ZİYARETTE AÇIKLADI
banner844
Düzce Valisi Ali Fidan, İl Jandarma Komutanı Albay Bilal Güvenir, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz 19 Eylül Gazi Günü sebebiyle Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği ile Muharip Gaziler Düzce Şubelerini ziyaret etti.
Vali Ali Fidan’a Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği ile Muharip Gaziler Derneği hakkın Gazi Ayhan Metin bilgi verdi.

Vali Ali Fidan dün Şehit Cihan Aksarı’nın isminin merkezde bulunan bir okula verilmesiyle ilgili haberimizin ardından şehidin isminin hangi okula verileceğini açıkladı. Vali Fidan, Şehit Aksarı’nın isminin Yeni Mahalle’de bulunan Yeni Mahalle Ortaokulu’na verilmesi için çalışma yaptıklarını söyledi.

Vali Fidan, Muharip Gaziler Derneğinde gaziler ile de bir araya geldi.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (7)
düzce 6 yıl önce
Bence okula ismi verilmedi şehidin.Merkezde bir okul olmalı ve okulun girş kapısının sağ duvarında da dalgalanan bir bayrak resmi ve altında da şehidin annesine yazdığı şiiri olmalı.şehidin adı ancak öyle yaşar şiiri ile.
düzce 6 yıl önce
peygamberlerden sonra gelen makamı allahın hakkı gördüğü şehitlik mertebesindeki kişinin hakkı bir ortaokul ismi değil merkezde bir lise yada üniversite gibi bir okul olmalı.kıyıda köşedeki bir mahalledeki ortaokul adı uygun olmaz.
ŞEHİT ER CİHAN AKSARI PAR 6 yıl önce
Eski Düzce Lisesinin yerine yapılan parka verilmeli;çünkü herkes şehidimizin adını hep hatırlasın, sadece o okula gidenler bilmesin. Biraz kamuoyunun görüşünüde dikkate alın bir şeyler yaparken mesela çevremde birçok kişi benim gibi düşünüyor.
DOKTOR 6 yıl önce
DÜZCENİN EN BÜYÜK CADDE VE SOKAKLARINA İSMİ VERİLMELİ ŞEHİTLERİMİZİN.....
sss 6 yıl önce
sn.valimize sonsuz teşekkürler.Çok seviyoruz sizi.halkın adamı
kentli 6 yıl önce
okul da olur ama meydanlara caddelere verilsin şehitlerin ismi, okulları mahalleliden başkası bilmiyor,
yusuf yazıcı 6 yıl önce
Benim mahhallemde yeni açılacak okula şehidimizin isminin verilmesi Yeni Mahalle sakinleride takdirle karşılayacaktır.Sayın Valimize çok teşekkür ediyorum.Sahalarda olan bir Vali görmeyi özlemişiz.Allah''ım Yar ve yardımıcısı olsun.
18°
açık