banner851

banner614

VALİ’DEN İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, Düzce’de tüm bireylerin insan haklarını en geniş biçimde kullanabilmesi için yoğun ve özverili çalışmalar gerçekleştirildiğini vurguladı.

banner846
Gündem 10.12.2019, 10:19 10.12.2019, 13:29
363
banner844

“İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi”nin 1948 yılında Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından kabul edilişinin yıldönümü olan 10 Aralık, tüm dünya ülkeleri ve insanları tarafından “Dünya İnsan Hakları Günü” olarak kutlanıyor.
Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, “10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Vali Dağlı mesajında şu görüşlere yer verdi:
“İnsan hak ve özgürlüklerini teminat altına alan İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ne ilk imza atan devletlerden biri olarak tüm vatandaşlarımızın temel hak ve hürriyetlerini özgür bir şekilde yaşamalarını sağlamaya ve bu özgürlük alanlarını sürekli geliştirmeye devam etmekteyiz. İlimizde insan hakları alanında, kadınlarımızın, çocuklarımızın, engellilerimizin, dezavantajlı kesimlerin ve tüm bireylerimizin bu haklarını en geniş biçimde kullanabilmeleri için yoğun ve özverili çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Ülkemiz, devleti ve milletiyle, güvenin tesisi için, insan onuruna yakışan evrensel değerlere dayalı bir sistemin kök salmasını sağlamak gayesiyle, var gücüyle çalışmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, vatandaşlarımızın ve tüm insanların 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum.”

Yorumlar (2)
Düzceli 2 yıl önce
Belediye işçilerini makama çağırıp akıllı olun millet aç diyen bir akp millet vekili aday adayı bir validen insanhakları açıklaması pes artık
VATANDAŞ 2 yıl önce
DÜZCEDE HAK ARAMAK SAMANLIKTA İĞNE ARAMAKTAN BETER. YAŞADIM VE GÖRDÜM.