banner851

banner955

VALİ’DEN MESAJ VAR

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Düzce’mizin daha müreffeh, daha huzurlu ve geleceğe güvenle bakan bir il olması için 2018 yılında yürüttüğümüz çalışmalarımızı, 2019 yılında da arttırarak sürdüreceğiz.” ifadesini kullandı. Ayrıca vatandaşların yeni yıla huzur ve güven içinde girmesi için her türlü tedbirin alındığını belirtti.

Gündem 30.12.2018, 11:43 01.01.2019, 12:44
1425
banner1032

2018 yılını uğurlayıp 2019’a ‘Merhaba’ demeye hazırlandığımız şu günlerde yeni yılın sağlık ve huzur içerisinde geçirilmesi ortak temenni oldu.
Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:


“Birlik ve kardeşliğini güçlendirmesini diliyorum”

“Hayata dair acı ve tatlı olayları, sevinçleri ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla siz değerli Düzceli hemşehrilerimle birlikte girmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Yeni umutlarla karşıladığımız 2019 yılının insanlığa barış getirmesini, ülkemizin ve milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini güçlendirmesini diliyorum. 2018 yılı, gerek küresel ölçekte, gerekse ülkemiz ve ilimizde önemli olayların ve birçok değişimin yaşandığı bir yıl oldu. Güzel bir Düzce için ilimizde özellikle kamu hizmetlerinin etkin, verimli ve süratli bir şekilde yürütülmesi Düzce’mizin daha müreffeh daha huzurlu ve geleceğe güvenle bakan bir il olması için 2018 yılında yürüttüğümüz çalışmalarımızı, 2019 yılında da arttırarak sürdüreceğiz.” 


“Yeni yıl sevinci hüzne dönüşmesin”

Vatandaşların yeni yıla huzur ve güven içinde girmesi için başta güvenlik, trafik, sağlık ve gıda denetimleri olmak üzere her türlü tedbirin alındığını belirterek, şunları kaydetti: “Olumsuz hava durumlarının yaşandığı kış şartlarında ilimizde yeni yıl sevincinin hüzne dönüşmemesi için, özellikle sürücülerimizin dikkatli ve tedbirli olmaları hususunu da bu vesileyle hatırlatmak isterim. Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin daha müreffeh yarınlara ulaşması yönünde bizlerle birlikte hareket eden, yoğun mesai harcayan, zamanını, ilgisini ve desteğini esirgemeyen kamu kurumlarımızdaki personelimize, sivil toplum örgütlerimize, basınımızın değerli mensuplarına ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.”

Haber: C. ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (3)
Ve 4 yıl önce
Yılbaşı tatili kaldırılmalı... Müslüman olmayanlar bizim dini bayramlarımız da tatil yapıyormu? Ve en acisida diyanet bile tatilde
Adam 4 yıl önce
Gelecğin akp millet vekili hatta bakanı mükemmel siyasetçi yolunda bahtında açık olsun devlet sizin ellerinizde şamar oğlanına döndü
Ramiz 4 yıl önce
Allah devletimize milletimize zeval vermesin inşaAllah,hayırlı seneler
14
kapalı