banner851

banner614

VALİ’DEN TRAKYA USULÜ DESTEK

banner619

Edirne’nin Düzceli Valisi Dursun Ali Şahin icraatlarıyla ulusal basında yer almaya devam ediyor. Vali Şahin bu kez karpuz ve kavun üreticilerine destek vermek amacıyla başına kasket takarak reklam tabelasına afiş astırdı. Trakya çiftçisine kendi şiveleriyle destek veren Şahin afişe ‘Kızanlar, kızancıklar haydi karpuz yemeye’ yazdırdı.

banner846
Gündem 21.08.2015, 14:53
2771
VALİ’DEN TRAKYA USULÜ DESTEK
banner844
Trakya Bölgesi’nde kavun ve karpuz üreticilerine destek için başlatılan kampanyaya Edirne Valisi Dursun Ali Şahin görmeye pek alışık olmadığımız bir yöntemle destek verdi. geldi. Vali Şahin, başına taktığı kasketli fotoğraflı ile hazırlattığı Reklam tabelasına ‘Kızanlar, kızancıklar haydi karpuz yemeye’ yazdırdı.

Vali Şahin, başına taktığı kasketli fotoğraflı ile hazırlattığı reklam tabelasına ‘Kızanlar, kızancıklar haydi karpuz yemeye’ yazdırarak, Edirnelilerin hitap tarzıyla kendilerine destek olmak istediklerini dile getirerek, "Edirne’de kızanlar, kızancıklar çok kullanılan bir kelime. Biz de Edirnelinin, çiftçinin şapkası ile yani Edirne şapkasıyla ve Edirnelilerin hitap tarzıyla kızanları, kızancıkları karpuz yemeye davet ettik" ifadelerini kullandı.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (0)
23°
açık