banner851

banner614

VALİLİK TOPLAM SAYIYI AÇIKLADI

Düzce Valiliği, il genelinde kamu kurumlarında FETÖ/PDY darbe soruşturmasında haklarında idari ve adli işlem yapılan personel sayısını 418 olarak açıkladı.

banner619
Gündem 28.07.2016, 17:41 28.07.2016, 17:46
9074
VALİLİK TOPLAM SAYIYI AÇIKLADI

 Valilikten yapılan açıklamaya göre; darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalar kapsamında Düzce’de 418 personel hakkında idari ve adli işlem başlatıldı. Bu personellerden 41’i tutuklandı. Valilikten 2’si vali yardımcısı 1’i kaymakam olmak üzere 3 bürokrat, Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan 16 yargı mensubu, Üniversiteden 61, İl Emniyet Müdürlüğü’nden 56, İl Müftülüğü’nden 13, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden 4, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden 222, Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’nden 15, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden 20, İl Defterdarlığı’nden 3, Orman İşletme Müdürlüğü’nden 2, İl Jandarma Komutanlığı, İl Özel idare ve İl Mahalli İdareler Müdürlüğü(Muhtar) 1 kişi hakkında idari ve adli işlem başlatıldı.

banner844
Yorumlar (8)
alparslan 5 yıl önce
yahu devlet kurumları terörist dolmuş. al al al hepsini al dışarıda dört gözle bekleyen vatansever işsizler var. nekadar terösist varsa FÖTÖ PKK DHKP C AL HAİNLERİ. koy yerine vatanseverleri.
türkıyeden 5 yıl önce
koca türkiyede bi muhtar cıktı oda musababa muhtarı
Fatih 5 yıl önce
Müslüman alimler Türkiye için konuştu..
"Bu girişimlerin hedefi sadece Türkiye değil, İslam ve Müslümanlardır."
Zülfikar 5 yıl önce
Devlet herşeyden haberdar,kimse tasa etmesin.Herkes layığını bulur.
Sait Faik 5 yıl önce
Belli sebepler belli sonuçları doğurur.Bu gün içinden geçilen süreç geliyorum dedi,geldi.Ne ekersen onu biçersin.Sevgi,hoşgörü,din sosu ile gerçekler 15 Temmuz 2016 akşamına kadar saklandı.
Acaba kimlerin ahı tuttu.Çalınan KPS soruları,LYS soruları,Askeri Lise,Assubay Hazırlama,polis Soruları ile hakkı yenen yüzbinlerce anadolu çocuğunun mu ?Balyoz,Ergenekon Davaları ile Tasviye edilen Serefli Türk Subaylarının mı ?yeniden yapılanma ,dönüşüm adıyla yapılan FETÖcü yapılanma ile tasviye edilen tecrübeli bürokratların mı ?Yalnızca Allah biliyor.Atalar boşuna söylememiş,ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE...
Nefer 5 yıl önce
Kafirler adına,Devleti ele geçirmek amaçlı örgütsel faaliyette bulunanlara yazıklar olsun.Hala farkında değiller evlatlarına , hainoğulları gibi asırlarca çıkmayacak bir yafta yapıştırttılar...
malkoçoğlu 5 yıl önce
Merhamet etmeyene merhamet edilmez.Hadisi Şerif
Demokrasici 5 yıl önce
Beter olsunlar. İnşAllah bir daha kamuya giremezler