banner851

banner614

VALİLİKTE ÇÖP ZİRVESİ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, ilçe ve belde belediye başkanlarıyla valilikte ana gündem maddesi ‘çöp’ konulu toplantıda bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen toplantıda ilçelerdeki çöp sorunu masaya yatırıldı.

banner619
Gündem 28.03.2017, 14:31 28.03.2017, 16:28
959

Konuralp’e yapılan Çöp Aktarım İstasyonunun bir hafta sonra hizmete gireceğini açıklayan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, konuya ilişkin çalışmaları ilçe ve belde belediye başkanlarıyla düzenlediği toplantıyla sürdürdü.

Düzce Valiliğinde yapılan toplantıya Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ve toplantı ilçe başkanlarıyla yapıldığı için Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş dışındaki tüm başkanlar katıldı.

Düzce’deki çöp sorununa Konuralp’teki tesisle geçici olarak bulunan çözümün ardından yeni işleyişin nasıl olacağına dairgörüş alışverişinin yapıldığı toplantıyı Vali Dağlı yönetti. İlçelerdeki çöp sorununun masaya yatırıldığı görüşme bir saat sürdü.

Toplantının detaylarına ilişkin gerekli açıklamanın ilerleyen günlerde kamuoyuyla paylaşılması bekleniyor.

Dağlı, geçtiğimiz günlerde Düzce’nin günlük yaklaşık 400 tonluk çöpünün Konuralp’teki Çöp Aktarım İstasyonuna döküleceğini İSKİ tarafından da İstanbul’a aktarımı sağlanacağını açıklamıştı.

banner844
Yorumlar (8)
BİR BAKIMA TAMAM SAYILIR 5 yıl önce
SAYIN VALİM, BİLİRSİNİZ OSMANLI ZAMANINDA PADİŞAHLAR, VALİLER TEBDİLİ KIYAFET İNCELEMELER YAPARLARDI, ANCAK O ZAMAN DOĞRUYU VE YANLIŞI GÖRÜR ONA GÖRE İŞLERİ YÜRÜTÜRLERDİ. DÜZCE VE İLÇELERİN SOKAKLARI BERBAT TURİZMİMİZİ BÖYLEMİ TANITACAĞIZ.
Sayın Vali 5 yıl önce
Şu başkanları toplamışken, bir çamur toz zirvrsi yapsanız.. karaca mahallesinin beycilerin hali bir dolaşsanız Sayın Vali
Kasabalı 5 yıl önce
Konuralp liler hecinler koyluleri gibi hayat ta yol ve çöp kamyonların önüne geçemez kasabalı
reisin arkadaşı 5 yıl önce
SAYIN VALİMİZİN, DÜZCEYE ALMANLARIN AÇTIĞI FABRİKANIN AÇILIŞINA KATILMAYIP ÇÖP ZİRVESİ YAPIYOR OLMASI BENİ ÇOK DUYGULANDIRDI.
kasabalı 5 yıl önce
Konuralpi marka yapacağız diyenler nerede siyasi çıkarları var diye ses cıkarmıyorlar. Hanı ne oldu asıl olan Konuralp değilmiş.
ahmet 5 yıl önce
Konuralpin adını, tarihini en güzel şekilde yaşatacağız dünya markası yapacağız..Derken kastettiğiniz hecinlerde faaliyete geçirilemeyen tesisi konuralpe yapıcak olmanız konuralp halkını çok üzdü.konuralp dünya destinasyonu hayırlı olsun..
Düzceli muhalif 5 yıl önce
Düzce'ye katı atık merkezi yapamayan iktidar Düzce'de çöp sorunu trafik sorunu kentsel dönüşüm sorunu fuar alanı kongre merkezini açamadı
Aa 5 yıl önce
Onca ülke gezip teknolojileri gören bir başkanın böyle bir toplantıda ve daha öncesinde bilgi aktarımı yapması gerekmez miydi? Yoksa onlar sadece geziydi de teknik mi değildi?