banner851

banner955

VALİLİKTEN 'ARAÇ' AÇIKLAMASI

Düzce Valiliği, bazı basın yayın organlarında çıkan araç haberleriyle ilgili açıklama yayınladı. Açıklamada, habere konu olan aracın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği envanterine kayıtlı olduğu vurgulandı ve yeni alınan bir araç olduğu iddiasının yalan olduğu belirtildi.

Gündem 29.07.2020, 13:27 30.07.2020, 11:25
2297
banner1032

Düzce Valiliği, basın yayın kuruluşlarında yer alan haberler ile ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklamada, haberlere konu olan Volvo XC90 AWD aracın 22 Mayıs 2018 tarihinde Düzce İl Özel İdaresi tarafından alınmış olduğu ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği envanterine kayıtlı oldu vurgulandı. Söz konusu aracın yeni olmadığı ve haberlerin tümüyle asılsız ve yalan olduğunun altı çizildi. Valilik, gerçeğe aykırı olarak yayımlanan haberin kamuoyunu yanlış yönlendirmeye sebebiyet verdiğini ve bu nedenle haberi yapan basın kuruluşlarına tekzip metni gönderildiği açıkladı.

banner844
Yorumlar (7)
Nee ? 2 yıl önce
2018 de alınan araç kim için alındı ve kim kullanıyor. Açıklama diye bunu kim kaleme almış?
Ankaralı 2 yıl önce
Ne yani özel idareye ait olunca herşey normale mi dönüyor. Kimin binmesi için almış özel idare 1milyonluk aracı? Millet aç bindikleri arabaya bak.
ERTAN DEMİR 2 yıl önce
İL ÖZEL İDAREDE BÖYLE BİR ARAÇ OLMASI VALİLİKTE OLMASINDAN DAHA DA BETER DEVLET KURUMLARI ŞATAFAT İÇERİSİNDE YAŞIYORLAR GİBİ DURUYOR.
Merak ettim 2 yıl önce
2 yıl önce alınan bu aracı şimdiye kadar kim, niye kullanıyormuş? Kullanılmıyorsa niye alınmış?
iyi 2 yıl önce
Ruhsat ve faturayi yayinlayin 250 gram götünüz varsa.
Yamalı Pantalon 2 yıl önce
Demekki neymiş; önce araştırıp sonra haber yapılacakmış. Ben Sayın Valimin yerinde olsam size iyi bir kapak yapardım ama.
Holygan 2 yıl önce
Madem fazlalık arabalar var, neden satmıyorsunuz, belediye o kadar borçlu iken, tencere müdürüne bile devletin kasasından ödenen araba tahsis ediyorsunuz.
14
kapalı